Де розмістити орхідею так, щоб він безперервно цвіте

Ви думаєте, що орхідея - це кривоча рослина, яка вимагає постійного догляду? Як хтось, хто має цілий сад орхідеї в домашніх умовах, я розповість вам, чому це не так. Умови Орхідея Дуже просто, головне знати деякі тонкощі і хитрощі, які я буду поділитися з вами в цій статті.

Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам, де ставити орхідеї так, щоб він безперервной Також в нижній частині статті ви знайдете хороший бонус - відео з якого ви дізнаєтеся, як домогтися рясного цвітіння орхідеї.

Р



Головний секрет - створення умов проживання близько до природного. Не хвилюйтеся, ніхто не говорить про те, щоб зробити тропи в сучасному будинку. Орхідея, дивно багато, невибагливий квітка.

Головне, що ця краса квітів не любить, це протягує і прямі сонячні промені. Але далеко від вікна, горщик також не буде розвиватися нормально.

Як тільки орхідея в вашому домі, потрібно відразу вибрати постійне місце. Цей горщик не схожий на те, щоб перенести весь час. Для зміни місця проживання орхідеї можна відкинути всі бутони, а квіткова рослина буде чекати оптимальних умов.



Найкраще місце, щоб бути цвітіння Або той, що буде цвітати, незалежно від того, як кукурудзяний він звучить, на вікно. Влітку найкраще бути західною або північною стороною, а взимку - південною стороною. Зверніть увагу, що влітку орхідея повинна бути захищена від прямих сонячних променів.

Вода орхідеї І тепер поливають. Квіти радять вода тверде з теплою водою. Найкраще поливати горщик зануренням. Для цього горщик з орхідеєю необхідно помістити в інший великий контейнер з водою і дати підставку горщика. Як тільки коріння перетворюються зеленими, можна отримати орхідею, перш ніж надати воді злити.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Чи не вона красива? ??? #orchid #orchid #orchid цвітіння #orchid цвіте #жовтий орхідея#орхідна система#orchid #phalaenopsisorchid #органічні #планти #phalaenopsis #orch#квітки #collectionerorchids #oborchidsorchids #myorchids #Lubluorchidide

The post shared by Coty Coty (@coty_coty2019) on Липень 1, 2020 в 12:54pm PDT



До і під час цвітіння орхідея вимагає більш інтенсивного поливу, ніж зазвичай. Далі, в стані спокою, зразки з твердими листями і наявністю псевдобултів слід поливати після близько 10-12 днів.

«Для того, щоб вона зрозуміла рослині, що вона скоро отримає запліднення і нову міцність, варто обприскувати її за допомогою осілої води на дні кожного листочка!» один квітковий вирощувач сказав мені, за який він був дуже вдячний. Цей трюк дійсно працює!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Що таке радість? Після 3 років вона цвіте, перший будинок цвіте ♪️ #cattleya #blooming орхідеї #orchidskattleya

A post shared by Англійська збір винограду подарунки (@anti_vinta) on Dec 2, 2019 в 12:09am PST



Годувати орхідею потрібно 1-2 рази на місяць, поки важливо стежити за вмістом азоту. Виберіть добрива з фосфором і калієм, які стимулюють укладання квіткових бутонів і гарантують формування здорових квітів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Пляшки ? 1, 2 фото два #mini_or 3, 4 фотографії випустили квітучу рослину мій Стуартріанський вар. punctatissima #stuartiana_op #stuartiana #stuartianavarpunctatisima #summer цвітіння #cornierchid #orchid #orchid #phalenopsis #flowering орхідеї #flowering орхідеї #flowering Window sill #home #closing #closing #closing system #closedopol #wiktom #wiattom #wiktom #20ki #ki #ki #ki #ki #ki #ki #ki #ki #ki

25.06.2020 в 1:35pm PDT



Ось обіцяне відео. Дивитися і застосувати! Я впевнений, що після цих простих дій забезпечується рясне цвітіння орхідеї.

https://www.youtube.com/watch?v=eMRNnXIo-N0

Я також рекомендую познайомитися з найпоширенішими помилками в вирощуванні орхідей і як їх уникнути. Для пишного цвітіння!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Дівчата, як дует? Добре для очей, правильно? Майже вся колекція в повній роздільній здатності, за винятком декількох примірників, які вже захоплюють! Щодня я збираю фотографії, щоб не тільки себе, але і ви? электронная пошта #orchid #orchid #orchidopsis #orchidome #orchidome #orchidorchidopsy #orchidorchidome #orchidorchidorchidorchid #orchidorchid #chidorchid #orchidorchidnochidorchid #orchidorchid #orchidorchidorchidorchid #orchidorchidorchid #orchidorchidorchid #chidorchid #orchidorchidorchidorchid #orchidorchidorchid #orchidorchidorchidorchid #orchidorchidorchidorchidorchidorchid #orchid #orchidorchidorchid #orchid #orchid #orchidorchidorchid #orchidorchidorchidorchid #orchidorchid #orchidorchidorchid #orchidorchid #orchidorchidorchid #orchidorchid #orchidorchid #orchid #orchid #orchidorchid #orchidorchid #orchidorchidorchid

A post shared by орхідеї_world_ (@orchids_world_) on Лютого 2, 2020 в 9:47am PST



Знайте ці цвітіння Орхідеї можна прикрасити ваш будинок з цими квітковими красунями, які порадують очей практично цілий рік.

Поділіться своїм досвідом догляду за орхідеями. Ми раді бачити фотографії ваших зелених квітів у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное