Як відреагувати чоловіка, і чи потрібно він

Можливо, не існує сім'ї, де чоловік і дружина, які живуть протягом десятиліть, будуть абсолютно задоволені один одному. У будь-якому зв'язку виникають дрібні кварелі та резиденції, і які питання, більшість, як і сторони, пов'язані з нею. І коли відвертий чоловік починає вважати себе досконалим, вважаючи свою дружину як втілення всіляких недоліків, відносини закінчені.

Ми в новинах. "Сайт" Ми зустрілися з однією історією життя в Інтернеті, яка не могла поділитися з читачами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



Письмовий чоловік Петро виглядав на столі і розтирається: «Агайн борщ і пельмені?» Чи не ти думаєш про щось цікаве? Вон Любка потрапить в ранок, хоча він живе окремо, він буде обмотати власні голуби, кокерель буде обсмажити. У вас є 2 рецепти на весь тиждень. І без сніданку, офіціанти Він швидко запакував і подрібнюється до роботи.



Жінки не можуть стояти любов на роботі. І вона знає все, і вона знає все. Про те, як вона тут. Вона завжди скаже, що вона зробила її до і що вона зробила її краще, ніж інші.

«Хто знає мене, всі дивляться. Я можу пришити і в'язати і вишити. І коли я варю, всі сусіди запускають мене за рецептом. Попри те, що вона пахне, як половина села. Ви бачили мій консервований продукт? Красивий! У льоху можна влаштувати виставки, Лауба може похвалитися.



Її персонал не бачив ніяких банок з збереженням, ані зовнішніх страв, приготованих за індивідуальним рецептом Любкіна. Не один запитав відвідати, і сам господиня не поспішав пережити колег: потім вона була на дієті, потім далеко.

Але Петро вірив кожне слово її, просто подивився в рот. І кожен раз я порівняв працівника до Тани. Так, Любка хороша! І вона заробляє гроші, і вона керує все в домашніх умовах, і це цікаво поговорити з нею. Що таке шахта? Я забув, коли я говорив до неї. Потім він перетворюється в квітник, після чого кролик тікає поруч, потім він виглядає на свинях. На фермі не потрібно нічого.



А Любка виглядає блаженно, але вироки: «Що ви видатний чоловік, Петро Андрєвіч». З таким тільки пилом для удару, захисту і вишні. Удачливий для вашої дружини...

І кожен раз, слухаючи ці солодкі виступи, Петро себе переконаний, що він не був людиною, потрібно бігти по день і ніч, будь ласка, все. І так скоро я вирішив, що Tanya не варто такого чоловіка. Діти дорослі, вони розуміють. Він показав дружині, що він був загиблим для розлучення.

«Дякую мені, що треба поклонятися, поклонитися і поклонятися. Не існує такої речі, що були його остаточними словами.



Тетяна не була особливо несподіваною. З того, як він отримав нову роботу, він став дивним. Він підбирався на маленькі речі, все було неправильно з ним. Він не допоміг навколо будинку, він просто затребуваний. І його гроші пішли на власні змії. Це життєздатність, дійсно, знищити сім'ю, так багато живих. Але що робити це?

Початок нового життя Петра дійсно Я відчував як князь.й Новим коханцем запашить його з чорницею, і котлетами, і рибою, і десертами. А потім я почав варити Ljubka менше і менше. Потім голову болить, потім її рука, потім її нога, потім вона повинна працювати.

Незабаром людина на кухні почала ходити частіше, ніж кохана. І вона просто подрібнюється, вони кажуть, я на дієті, ви хочете бути поруч з красою, і не з деякими жирними дівчатами.



Не був Люба і льох з безпрецедентним збереженням, де можна не менше провести виставки. І не сподобалося поставити замовлення в будинок або станцію. Я кохаю розмову і блювотні рухи. Але ви не отримаєте достатньо. Петро себе зазначив, що поблизу Любки втратив п'ятнадцять кілограмів, не менше.

Він пам'ятав, як в їх будинку з танією і чистотою всюди, а жилет спекотний на плиті, а сад вологий. І він не знав, що він поруч з нею. Де він виглядав, коли він пішов? Що він думає?

І один субота вранці, на поріг свого будинку, Таня знайшов свою екс-людію вранці. Неголені, тонкі, немиті одяг повісити, як якщо не за розміром у всіх.

«Танія, я вирішив повернутися назад. Я знаю, наскільки важко для вас, скільки ви доглядаєте. Ось чому я прийшов. Давайте жити як раніше...» – людина раптом побачила світло.

«І чому, П'яти, з'явіли гіркі голуби Любки, не сподобалося їх?» Але ви побігли після них. Тепер їсти, не бійтеся. Я живу на себе. Я не хочу, щоб ви всі, як правило, meek tanya сказав різко.



Це часто справа, коли ми не цінуємо те, що ми маємо, а потім шкодуємо про це. Але це занадто пізно, щоб виправити його. Психологи вважають, що бездомнийБо він виступає так через банальну лізію: де він здається більш комфортним і простіше, там він поспішає. Але чи можна виправдати когось, хто не думає про наслідки його дій?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное