Чи опікуються діти старшим батькам?

Чим старші наші батьки отримують, тим більше відповідальності падає на наші плечі. Люди, які подарували нам життя, рано чи пізно почнуть підтримувати і підтримувати. Так само, як ми не змогли зробити крок без нашої улюбленої мами і тато. Але на жаль, літніх батьків і дітей Не завжди знайдеться загальна мова. Стара мати може стати справжнім тягом для зайнятої дочки. Чому це відбувається?

Р

Редакція "Сайт" Я серйозно стурбований цією темою. І особливо глибоко вона торкалася струнами моєї душі. Подруга недавно сказав мені досить трохи. Історіяй Щоб описати її у великій деталях, я напишу майже словесним оповіданням другу. В кінці я розповість про те, що я думаю про це.

Старші батьки і діти п'ятниця ніч був спокійний і спокійний. Невідомо всім, я любила в ліжку, читаю інший сонник, з якого я раптом хотів спати. Але двері квартири відкрився різко, а поріг був чоловіком і матір'ю. Сергій швидко поставив свої материнські сумки в коридорі і прогулявся в приміщення.



Спочатку я був трохи плутаним, тому що моя мама була в клініці довгий час, і бути чесним, я звик до неї. Але мій чоловік стержив мене з його заявою: «Ваша мама була виділена, вона відмінно здорова, але вона потребує ретельного догляду. І я вирішив, що Любов Григорівна буде жити з нами протягом деякого часу. Ви не знаєте?



Я не можу! Я просто переїхали до столиці та речей. Хороша робота, коханий чоловік, власна квартира. Що ще варто бути щасливим? Зрозуміло, що не має м'яса в нижній кімнаті. У вписі гнів я постараю на мою матір'ю різко: «Мама, тільки в моєму житті все почалося краще, ви з'явились!» Що, ви хочете, щоб піклуватися про вас все життя зараз? А потім ви не хочете повернутися до свого села!

3610Р. 4200Р.

Моя мама пішла на кухню і я побачила розчарування в очах чоловіка. Через кілька хвилин я почула мами розтріскування через речі. «Щоб, це буде, – я думав. Не хочу бути в цьому хаосі, я швидко пішов до друга. Коли я отримав додому, я знайшов щось, що шокував мене.



У середині кімнати була пара вафель, а на них – квиток на поїзд. Чоловік мовчить між подушками дивана, накидка. "Мом не залишилося"? Або ви збираєтесь на ніч? він запитав. Sprosonya Seryozha відповів: Ні, дорогі, це ваші речі і квиток. Я думаю, що ми повинні жити окремо. Ви знаєте, що я мріяв про дітей довгий час, але я не впевнений, що ви можете бути гарною мамою для них. Залишайтеся з матір'ю в с. на деякий час, подумайте про це. Я сподіваюсь, що ви розумієте, що відбувається і повернетесь назад.



Важко уявити, як я відчував в цей момент. Чи мій чоловік зрадіє мене або я зраджу мій мати? Я дійсно мав би його розібратися. Так я забрав відпустку і пішов до рідного села.

Редакція

Звісно, вам слід вирішити, що сторона правди знаходиться. Але хочу сказати від себе, що ця поведінка дочки просто неприпустимо. Неважливо, як стресові відносини з мамою або тато, Батьки і діти повинні підтримувати один одного.й Без підтримки, вони не здатні впоратися. І якщо ви виявите, що важко спілкуватися з кимось з сім'ї, зберігайте кілька практичних порад.

Як спілкуватися з старшими батьками
  1. Не намагайтеся змінити своїх батьків. Займіть своїх батьків. Старші мами і татами давно встановили характер і звички. Так ви можете лише направляти їх в правильному напрямку, даючи нешкідливі поради.


  2. Не боротися з батьками. Старші батьки набагато гірше в будь-якій стресовій ситуації, ніж ви думаєте. Ви можете змінити тему розмови і заспокоїти бродіння вашого батька або матері. Здійснення будь-яких конфліктів в бутоні – це шлях до успіху будь-яких відносин.
  3. Не шкодуйте. Старі люди не люблять бути приреченими. Вони відчувають себе ще більш нездатними і без використання. Якщо ви відчуваєте себе шкода для батьків, ви не можете допомогти їм.


  4. Вчимося прощати. Що б ви не потурбували дитину, навчитеся прощати батьків. Іноді вона займає багато років. І іноді діти просто пропускають цю можливість, тому що просто не встигли, і батьки пішли.
  5. Не соромлюся себе. Ми всі не ідеальні. Так перестати блимати себе за те, що ви робили або сказали. Так само, як і раніше. Будь-яка дія, яку ви робите, звичайно, буде винагороджено. р.





Я сподіваюся, що ця стаття надихнула вас. Іноді один телефонний дзвінок достатньо, щоб зробити серце теплішим. Поставте в сторону навіть найважливіші речі і надсилайте повідомлення в сім'юй Подбайте про себе і ваших літніх батьків!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное