Що робити, якщо nerd чоловік перетинає всі межі і перестає доглядати за собою

Співвідношення подружжя Реальний тест як для нас. І якщо перед шлюбом жити разом з деякими причинами не працювали, то подальше постійне перебування під одним дахом нерідко призводить до не найприємніших відкриттів.

Може бути знайдений, що улюблена жінка є медіакре господиня, яка не любить варити, і не поспішає чистити. У той же час молода дружина може розуміти, що її улюблений ще лоб, для якого потрібна око і око. Чи зможуть молоді люди пройти ці тести?

579864

Я зустрів свого майбутнього чоловіка, коли я ледь 16. Я був 22 роки, і я одружився. Я одружився, бо я вагітна. Ми почали жити разом, Inga коментує.

3610Р. 4200Р.

«Що здивував, коли я помітив дивних речей про чоловіка, що я ніколи не думав. Він не був душ після роботи, він навіть не вимив ноги. Він пішов на ліжко без щітки зубів, а вранці він не знайшов часу для цієї діяльності. Я знайшов, що зубна щітка я купив його перед переїздом, як і раніше запакував.

Коли я сказав йому піти мити, він ходив. Він не взяв ініціативу і пішов брудно. Я побачила, як довго він буде тривати. В результаті місяць пропущений, він не купився, але я не можу стояти це - скандалізований і відправлений в санвузол.



Не вдалося зафіксувати його. Не вдалося. Що таке дивний, тому що я не бачив нічого подібного до весілля. Він завжди добре пахне, очевидно щіткою зубів.

Тепер я був відхилений, коли він був брудним і запахом і почав відкинути руки. Він також незадоволений мною. Більше і більше я сказав, що я готую страшні і зробити все гірше, ніж матір його.

Закінчила минулого року. Навіть з дитиною в руках я відчував себе краще, ніж з таким брудним чоловіком. Я все ще не розумію, як я не помітив нічого, поки ми разом.



Людина не народжується нечистою - він стає так, якщо подібний приклад дається йому в сім'ї. Причина може бути, наприклад, надмірна утримка матері, яка пацієнт збирає брудні шкарпетки для свого улюбленого сина. Ставлення до порядку і чистоти часто корегують дружиною, якщо вона не така ж, говорить психолог Дмитро Сорока.

р.

«Чи непристойна людина, яка складається з нормальної людини? Якщо ви хворіли. У нормальних відносинах чоловік і дружина можуть вести переговори. Вони діють відповідно до формули «розмічений – зробив». Тому серйозні бесіди, під час яких вони роблять концесії один одному, допоможуть випрямити крок ситуації за кроком.

Якщо дружини не здатні говорити, не знаю, як почувати критики у своїй адресі, а замість конструктивних пропозицій бомбардувати один одного з звинувачень, то непросто досягти хороших результатів.



Після всього, він не завадить перед весіллям і нареченою, а наречена радять Дізнатися один внутрішньо. Неприпустимий факт, що за одну норму може здатися неприпустимо. І навіть якщо немає можливості жити разом, ви повинні відвідати частіше, щоб зрозуміти, як і в яких умовах людина живе і які звички він має.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное