Чому я купую Coca-Cola в літрах, але нехай будь-який напій?

Хтось використовується для пити сендвіч Coca-Cola в McDonald's, хтось допомагає приготувати курячі крильця в красивій глазурі, і я довго не в змозі уявити без турботи про сад Кока-Кола.





Як коля, так і пляшки, в яких вона пляшка стала справжньою порятунку для мене, коли мова йде про стимулювання росту рослин, захист від шкідників і збереження саду в хорошому стані.

Коли попелиці починають систематично захоплювати рослини в саду, можна запустити в магазин для хімічних речовин від шкідників або змивних апаратів з різними біологічними складами.

р.

Але в цьому випадку я отримую ще одну пляшку Кока-Кола з бункерів. Випускають газ з напою.



Додайте пару ложок рідкого мила і перемішайте, залийте в ємність з розпилювачем. Я обприскую агента на невеликих загарбників один раз на 2 тижні. Яй, шкідники працюють!

Літо - чудовий час, коли ви хочете дихати свіжим повітрям, варити барбекю, половити рибу... Але все це idyll може зіпсувати комарів, сусідство з яким навряд чи можна порадувати всіх, і для деяких людей перетворюється в реальну катування.



У цій ситуації ми можемо допомогти кілька способів. По-перше, напій допомагає зняти свербіж і біль, які виникають з різних укусів: бджіл, медузи, комарів.

По-друге, пляшки Coca-Cola роблять великі комарів. Нарізаємо пляшки, як показано в нашій статті і заповнюємо її теплою водою з цукром або такою ж коляскою.





Додайте сухі дріжджі. Дріжджі, як людський організм, випускає вуглекислий газ, який приваблює москіти, мухи і комарів в пастку. Цукор приваблює інших комах, які можуть заважати відпочинку, таких як булопси.

Для поліпшення структури дачних дачників допомагає органічне добриво - компост. Багато землевласників обладнані спеціальним компостом піт. Для прискорення процесу відпрацьованих рослин в добриво використовується компост акселератор.

9805218р.

Але якщо спеціальна композиція не була під рукою, немає проблеми. До порятунку прийдуть безболісні героїні нашої статті. Sweet Coca-Cola є гарною їжею для мікроорганізмів, які живуть в компості. Єдина вимога полягає в тому, що напій повинен бути вільним від вуглекислого газу.

Якщо у вас є ліжко діда з сіткою оболонки, не складе труднощів перетворювати її в шматочок садових меблів, оригінальну клумбу або навіть предмети мистецтва.



І позбутися від іржі на ньому, покласти тканину в коксі і протерти проблемне місце. Потім висихати добре. Звичайно, можна також сформувати старі інструменти, паркан, садовий гриль.

Мос на плитці Cola відмінно справляється з очищенням стін і тротуарних плит від моху, так як ортфосфорна кислота, що міститься в ній, не тільки знищує існуючі моху, але і запобігає утворенню нових мохів.



Ми вже борлися з вапняним нальотом у ванній кімнаті і туалетом. І зараз ми розповімо, як позбутися від садового обладнання. Щоб довести до стійкого стану відра, поливаючи сопла сопла і багато іншого, вам буде потрібно відро теплої води, пляшки котла і трохи оцту.

р.

Замочити інвентаризацію протягом декількох годин в суміші перерахованих інгредієнтів. Після цього можна легко протирати вапно з забрудненої поверхні.

Якщо ваш сад страждає від мурах або равликів, ви можете покласти чашу клани на грунт. Зрозуміло, це простий пристрій діє як ефективний пастка. Аромат напою швидко приваблює всі равлики і шлами, а ортофосфорна кислота, яка входить до складу напою, знищує їх.



Як ви можете побачити, Coca-Cola продовжує дивувати нас незвичайним використанням. Ви також можете знайти ці ідеї! Поділитися життя хакі і хороший настрій з сусідами в країні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное