Що говорить Юлія Висоцька про каструлі на кухні хорошої господині

Юлія Висоцька має п'ять улюблених сковорідок, і кожен з них виконує свою функцію на совах. Як вибрати каструлю і робить сучасну зайняту господиню необхідний цілий набір кухонного начиння? Зробимо це разом.

Я думаю, що ви чули більше, ніж один раз, що добре здоров'я і красива фігура тісно пов'язана з тим, як ви їсти. Поширена проблема в цьому відношенні зараз занадто велика швидка їжа і напівфабрикати, які ми споживаємо. Небагато часу для сучасної людини варити, і часто немає бажання.

р.

Тим не менш, це ваш власний приготований продукт і добре продуманий раціон, який гарантує, що протягом десяти років або два ви будете відчувати себе добре, як ви зараз. Точно. Зручності Це так важливо. Чим простіше і зручніше ви будете готувати здорові страви, тим частіше ви будете робити це. Сондер або пізніше він стане звичкою.



Я впевнений, що каструля потрібна сучасна господиня. Ви можете здивувати, адже кожен сильно радить не їсти смаженим. Тим не менш, в каструлі можна приготувати найпристойніші страви, а масла для цього потрібно дуже мало. Ви можете часто робити без неї.



Для того, щоб визначитися з вибором, потрібно вивчити різні типи сковорідок і їх функціонал. Ось основні і найбільш поширені види:

Підготовка
  1. Універсальні.



    Це класичний варіант, який завжди прийде в руці. Зазвичай діаметр такого начиння близько 24 або 28 см. Якщо ви є прихильником правильного харчування, цей пан стане чудовим для вас. На ньому можна приготувати овочі, м'ясо і гриби. Непристойні сковороди з тефлоном або керамічним покриттям дозволяють використовувати мінімум олії.

  2. Млинці. р.



    Для омлетів, млинців і картопляних млинців цей пристрій відмінно підійде. Має плоский дно і низькі сторони. Однак, використовуючи таку каструлю як універсальний буде дуже дорого. Якщо ваша сім'я любить млинці, це вам просто потрібно.

  3. гриль р.



    Любителі апетитних темних смужок на овочах і м'ясох радять купити грильовану каструлю. Він має високі боки і товстий ребристий дно. Стейки, отримані в такому каструлі, просто відмінні.

  4. Вок. р.



    Якщо ви часто тушковані овочі, варіть різотто і любіть тушку, це буде незамінним. Панель глибоко, з круглим дном і ручками. У страви частково обсмажені і частково тушковані. Чудовий варіант для тих, хто любить азіатську кухню з великою кількістю страв локшини і морепродуктів.

  5. Сотайник



    У цій високій сковороді зручно варити соуси, а також тушковані овочі або м'ясо. Полуниця з товстим дном відмінно підійде для виготовлення карамелі. У ній можна приготувати все, що вимагає тривалого впливу на великий вогонь.



Юлія Висоцька розповідає про види панів у своєму відео. Звичайно, на кухні цього майстра можна знайти всі найбільш актуальні види цього утенсилу.

Тепер, знаючи всі особливості та специфіку сковорідок, ви можете вибрати правильні для себе. Розглянемо частоту приготування і його складність. Якщо вам не сподобалося, що ви не хочете, щоб скуштувати складні соуси та страви з великою кількістю кулінарних кроків. У цьому випадку ви обов'язково будете мати нормальну каструлю і млинець в добавках. Доброго дня!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное