Чому пожежники просять не залишити пластикові пляшки в машині

Жити, дізнатися. Про історію ми будемо говорити. І буде її головний герой. водовідведенняВи залишаєте машину. Що таке велика угода? Що таке проблема? Вимкніть його можна.



Редакція "Сайт" Ви поділитеся інцидентом, який відбувався в одному з паркувальних лотів великої нафтової компанії, і ви вже будете вивести висновки про те, як він може закінчитися, якщо власник автомобіля не повертався до неї вчасно. Займає очей і очей.

У спекотному літньому місяці не можна уявити будь-яку подорож без пляшки води. Ці пляшки часто знаходяться в машині. При стрибці в гаряче сидіння від тепла ви погоджуєтеся на будь-яку воду, навіть таку – тепло і зі смаком пластику. Так думав Володимир Путій, який збирався отримати в машині і піти на бізнес.



Коли я відкрив двері, я плутався. Каюта була наповнена димом! Не знаючи, що сталося, він швидко відкрив капюшон. Я думав, що там був вогонь десь в двигуні, але він був чистим. Я чекав тулуба, це дрібно. Я повернувся до салону, побачила пляшку води лежачи на стілець, а тільки потім помітила печіючу пляму на шкірі.



Важко вірити, причина була порожньою. пластикова пляшка для води. На деяких дивних збігах вона кладалась на сидіння, щоб вода перетворилася на лінзу, яка зосередила сонячне світло на чорному матеріалі сидіння. Пам'ятайте, коли ми були діти, ми використовували лінзи? Те ж саме на автомобілі Володимира Пути.

р.

Скажіть, що шанс такого варіанту недбалий, але тепер він обов'язково не залишить пляшки в прямій сонячній промені. Не було достатньо для пляшки, щоб встановити вогонь в салон, а потім весь автомобіль, і навіть в даний момент, коли він не далеко від олії. Це може стати реальною катастрофою.

Вогнегасники попереджають

Все про несудимість, ви скажете. Звичайно, ми допоможемо вам. Як все в світі. Ви не повинні вірити, але краще заховати водяну пляшку. І інші речі, які в гарячому салоні можуть зробити будь-яку зайву драму. Щось важливо, щоб не втратити опіку.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. Розкажіть про мережевий фільтр для вашого комп'ютера і що може статися з ним. Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное