Чому досвідчені господині стерилізують банки в мікрохвильовці

Я поїхав до дому батьків, і захотів провести швидкий прийом їжі. Я збираю тарілку супу, і мій тато просто посміхається і каже: "Ваша мати має пустий може в мікрохвильовці." Це захоплююча (і праска) гра під назвою “Spinning for Winter”. й

Помідори, огірки, кабачки, і вишні, малини, смородини - всі подарунки котеджу обробляється на кухні всієї сім'ї, щоб насолодитися смачними овочами, фруктами і ягодами взимку.



Empty може в мікрохвильовці перед спінінгом ангел або салат, контейнери для зберігання раззолів повинні бути стерилізовані для знищення бактерій, які спровокують псування і гниття заготовок, а через несправність яких валик може «розгорнути».

Ми використовуємо для стерилізації пари з чайника, який є класичним способом. До того, як мій друг мама сказав нам, щоб скористатися мікрохвильовою піччю. І чому я не знаю це до...





Сьогодні видання. "Сайт" Я покажу вам, шановний читач, чому досвідчені господині стерилізують. Хімчисткай Будь ласка, зауважте, що також важливо вибрати тільки перевірені рецепти для зимових заготовок, щоб не пошкодити пізніше на кришках, які летять в повітря!

Виходить, що в мікрохвильових пічх ви не тільки прогріте їжу, розтопіть шоколад для десерту, але і стерилізація Для заготовок. Однак багато домовласників все одно сумніваються, чи можна стерилізувати скляні ємності в мікрохвильовій печі. Не тільки можливо, але і дуже зручно! І тепер я розповім, чому.



Перш за все, заощаджує час. Стерилізація банок в мікрохвильовці займає 3 хвилини, при використанні парової бані процес продовжений до півгодини, або ще більше. По-друге, кухня не повинна мати парову і заспокійливу спеку, як при використанні вода-бафЦе величезний плюс влітку.

Крім того, мікроби вражають двічі: мікрохвильові печі та гаряча пара.



Але є вниз до цього способу. У мікрохвильовці не більше 4-5 банок (0.5-1 л) можна стерилізувати одночасно. 3-х літрів підійде тільки один, а потім його слід розмістити на бічних шляхах. Недолік цього способу полягає в тому, що багато електрики споживають.

Є багато як 3 способи контейнеризація для зимових заготовок: з водою, без води і вже безпосередньо з заготовками себе.

На мій погляд, найпростіший і найефективніший спосіб стерилізації без води. По-перше, потрібно ретельно промити за допомогою содових контейнерів для майбутніх заготовок. Дивитися, що на них немає чіпсів і тріщин, інакше банк може лопатися від нагріву.



В мікрохвильовці можна покласти в мікрохвильовку склянкою води. Не заповнювати скло до ламки, залишити 3-4 см, інакше він відвариться - на обертанні піддону.

Скло краще поміщається в середину камери, навколо варто покласти порожні банки. Час стерилізації займає близько 5 хвилин при мікрохвильовій потужності 0,75 кВт.



Приват стерилізація У банку потрібно залити близько 2 сантиметрів води. Бажано використовувати фільтровані - він не залишає слідів лайму при кип'ятіння.

Невелика баночка стерилізована протягом 3 хвилин, якщо потрібно збільшити її протягом декількох хвилин. 3-літрова баночка повинна розташовуватися на боці, попередньо заливаючи воду в неї. Не забудьте стерилізувати чохли звичайним методом.

Ви також можете стерилізувати, якщо ви вже заповнені контейнери з овочами або ягодами. Залийте в них трохи маринаду або сиропу, стерилізуйте протягом трьох хвилин, а потім залийте окропом і швидко захід сонця.



Я також запропоную вам дізнатися про стерилізацію банок холодним способом. Якщо мінімум 10 хвилин стерилізовано над парою 0,7 л, то 20-30 секунд холодний, різниця помітна.





Плани на вихідні - стерилізувати і перекручувати, і знову в новому колі. Так нехай мій чоловік дивиться - буде пуста мікрохвильова піч на кухні.

Який метод? шийки матки Ви? Про нас

Категории

Смотрите также

Новое и интересное