У будинку завжди буде приємний аромат.

Приємні аромати ефірних олій в будинку повільно піднімають настрій, забезпечують комфорт і заохочуємо всіх, щоб повернутися до неї якомога швидше після важкої роботи дня.



Я не використовую повітряних освіжувачів, які я думаю, запах однаковий.

р.

При цьому мій будинок завжди має свіжий аромат цитрусових фруктів або ледь запахи квітів. І як це зробити відповідь в нашій статті.

Щоб зробити кухню максимально приємним місцем в квартирі, потрібно позбутися від неприємних запахів. Головне джерело неприємних запахів на кухні, як правило, трава може.



Необхідно проводити час і регулярно мити (для цього можна використовувати оцет, змішаний з водою). Щоб додати приємний аромат, опустіть 1 краплю апельсинової та чайної олії на бавовняному диску і покласти всередину.

Якщо у вас є газова плита і ви регулярно смажете щось на ній, то незабаром або пізніше верхня поверхня кухонних меблів покривається жиром. Змішуючи з пилом, перетворюється в страшну липку масу, яка, власне, досить важко мити. Старе покоління має власний спосіб вирішення цієї неприємної проблеми.



І ми розповімо, як обробити місце для зберігання овочів. Поставте пару крапель ефірного масла на ватний диск, протріть полицю, де зберігаються овочі. Падіння (не потрібно) ефірного масла можна нарізати на кут кожного кухонного рушника.

У холодильнику є чудовий спосіб назавжди нейтралізувати всі неприємні запахи. Злягання в каструлі - це маленька соди для випічки (він відмінно вбирає запахи), закриваючи її харчовою плівкою і зробіть кілька отворів з зубочисткою. Зберігати цей пристрій на полиці холодильника і забути про неприємні запахи.

Для очищення забруднених поверхонь змішайте столову ложку соди і столову ложку лимонної кислоти. Наносити, потім активно протерти вологою губкою і мити.



Відразу ще один лайфхач: додайте кілька крапель очищення лимона до чаші туалетної щітки.





Ванна кімната може бути виготовлена за аналогією з кухонними рушниками. Наприклад, скидати кілька крапель олії чайного дерева на кутку.

Кілька крапель ефірної олії я поклав всередині рулону туалетного паперу. Тепер гарантований приємний запах у ванній кімнаті!





У ванній кімнаті мат можна очистити за допомогою соди, які, як ми вже знаємо, має властивість поглинати неприємні запахи. Посипаємо ковролін соди, а через 15-20 хвилин відтініть і вакуум.

Ефірна олія від лаванди не в варті називається «сходження щастя!» Тому, щоб привернути приємні емоції в життя, потрібно лише зробити лавандовий аромат для будинку.



Покладіть кілька сухих суцвіть в невеликій колодці і покладіть на полицю з речами. Він не тільки наповнить будинок приємним ароматом, але і захистить ваш одяг від моток.





У ящиках з постільною білизною, дитячі речі, на полицях з одягом можна покласти шматочки ароматного мила. У дні, коли немає кондиціонера для нижньої білизни, тому зробили наші бабусі і нижню білизну, вони завжди добре пахнуть.

Замініть шкідливі побутові хімікати з домашніми засобами з ефірними маслами. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное