Чому слухняна дочка припинила спілкування з матір'ю і як її повернути

Завжди особливий зв'язок між матір'ю і дочкою. І це нормально, бо неможливо уявити людей, які будуть ближче до одного. Але іноді відносини розвиваються неправильно, що призводить до повного згоряння. І зрілі Неприємний для моєї дочки. Але навпаки правда.

Сьогодні видання. "Сайт" Історія молодої жінки, яка кидає все її мамі. Незважаючи на це, зв'язок не здійснювалася і переривання відносин був єдиним способом. Хто б полум'я?



Я точно дочка, що кожна жінка мріє: слухняний, турботливий, працьовитий. Моя мама підняла мені цей шлях, і люди навколо мене не втомилися від того, що вона добре справляється з моїм вихованням. Але я, хороша і доброю дівчиною, зламала спілкування з нею. І хоча багато продовжує засуджувати мене, цей акт мені довелося піти, сказав 38-річний Ліза.

У весільних фотографіях батьки здаються щасливими. Мама подарувала своїм чоловікам. Але шлюб розірвав після 4 років. Чи не було її манекальне бажання контролювати все або причину її в іншій жінці все ще невідомо. Але це неспроможність, що вона назвав її недійсним шлюбом, вдарила свою самооцінку важко. й

Р

Я, її дочка, постійно нагадував її провал. Проект, який завершився невдачею. Життя з матір’ю непросто, бо вона спробувала зробити мене ідеальною дочкою. Один, що ніхто не соромиться показати. й

«Я давав танцювати. Я не був щасливим про це, класи не приносили мені задоволення. Але вона не заважала суперечці і обійми. Я не знайшов ніяких спеціальних талантів, я не взяв перших місць на змаганнях. В кінці мама дала, позбавляючи, що погані чоловіки і діти народжуються ступеню. Ще одна відмова.

Дочка або головна культура? «Я, нарешті, причина всіх проблем. Я був поясненням проблем з чоловіками і квитанцією до однолітнього віку. З неї я дізнався, що у мене є спина «як кабмен» і непристойна особа. І від мого зовнішнього вигляду практично в будь-якій сукні вона спокушає її брови і притискає її губи, говорить молода жінка.

«Пристрасть для контролю проявляється у всьому. Після того, як я був 15, я повинен був упакувати тільки як вона була зазначена, і вона регулярно перевірила свої кишені і сумки для будь-яких «заборонених» предметів. Останні означають не тільки сигарети, але навіть гумки і ноти від хлопчиків. й



Так, вона сказала, вона підготувала мене для небезпечного і важкого дорослого життя. Але навіть сьогодні, коли я шукаю своє життя, здається мені, що моя найбільша складність була.

«Я не можу назвати це нечутливим, виразним або злом. Не знаю, як бути добрим. Можливо, причиною цього є її складне життя. Здійснити дитину самостійно. І коли мої однолітки вважали хлібом і цукром ласощі, ми мали м'ясо, вершкове масло та інші недоліки в домашніх умовах. Я можу піти на платні муги і одягатися добре. й

«Чому не вистачає для мене. Я був ревнощим другом Светки, для якого був її найближчий друг. І я хотів, щоб просто сидіти з матір'ю на кухні, пити чай з цукром, не згущений чай, і послухати її історії про її юності, про друзів і однокласників. Я бажав її ставити на голову і посмішку. Але моє життя з матір'ю була різною. Вона вірила в інші значення. й



Зміна часу Все? – Ніщо змінилося протягом багатьох років. Я одружився, але мій мама незадоволений: чоловік так само, робота бездії, і ми не повинні мати дітей взагалі. І поки я дочку.

Діти здавалося мені найкрасивішим у світі. Але нова бабуся відразу ж визначила, що волосся її онука була занадто рідиною, і її вуха були як протрудування (як шахта), і вона не була різною (як мені).

«Не дивлячись на все, моя мама вимагає своєї уваги. Щодня на тиждень. Не варто приїхати, так як в моїй адресі відразу заливають звинувачення в непереборності. Поява дитини не турбувала її. Вона продовжила думати, що я був вічно неприступним до неї, і тому довелося подумати спочатку з неї, а потім всіх інших. й

Остання солома була її «геніус» ідея продати свою квартиру з нею, так як вона хоче купити менший будинок, і інвестувати інші гроші в бізнесі свого друга.

«Я мав би зареєструвати документи. У той же час мама планувала залишатися з мною і чоловіком. Продовжити життя з матір’ю під одним дахом. Мої аргументи, що вона була часткою, які можуть залишити її без грошей і без житла, не переконували її. й

«Я звинуватив мене від непереборності. Саід Я просто чекав її, щоб піти, щоб взяти на себе квартиру. Він був занадто багато навіть для неї. Я сказав все, що я думав, але ніколи не чув сказати.



«Я прогулявся додому, якщо в тумані». Моя дочка була зворушливою в її колясці, і я оселився на її праві на вулиці. Вона зіпсована ще більше, ніж вона зробила мене сердитися. Вдома я витерла суворі слова до мого чоловіка з порогу і дефіантно закрити себе в кімнаті. й

«Не можна спати довго. Я соромлюся мого чоловіка. Я був особливо загиблим мій дочка. Я вже живу цей момент, тільки в місці відлякуваної і кріючої дитини був маленьким.

«Ча ніч я зрозумів, що я не хочу отрути життя більше. Я не хочу чути про те, як стерпнути і порожнити все. Я припинив відповідь на її дзвінки, припинив відвідання та приведення круп. Вона має дах над головою і стійким доходом, вона обов'язково не збирається бути втраченою. І якщо що-небудь буває, мій корусінь обіцяє дати мені знати. й



По дорозі, тільки сестра, чоловік і закритий друг підтримав мій вибір. Відносно, навчаю, що я не спілкуюся з матір'ю, закінчив зв'язок зі мною. Навіть небайдужих людей хворіють. Я бачу, як я дізнався, що я не тримаю дотику з матір'ю, вони змінюють ставлення до мене. Зміна для гірше. й

«Я не можу переконувати їх. Я не можу розповісти про те, що історія мого життя. Немає, я не помсти на всіх, і я не покараю всіх. Я не пишаюся тим, що я зробив. Але я хочу захистити свою сім'ю (і особливо мій дочка) від того, що я пішов. Ми, нарешті, перестали бути як поле бою. І це головне, Ліза укладено.



Це складна історія, але вона eloquently показує, що навіть стосунки між найближчими людьми можуть бути знищені. І це не вимагає будь-якої інтриги від сторонніх людей. Вистачить бути нестерпною особою, яка повинна бути самостійною.

У відносинах це не гроші, одяг і смачна їжа в красивих тонах, які важливі, але теплі, розуміння, підтримка. Якщо вам необхідно жертвувати час з родиною, щоб забезпечити додаткові заробітки. Можливо, замість грошей ви можете подарувати вашій родині щось більше.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное