Як гипсована жінка варить зв'язок хачапурі в два хвилини

Якщо немає часу на класичний хакапурі, можна приготувати лідачий хачапурі з сиром за рецептом гіпсової Галини. Все більше 2-5 хвилин!

Навіть тісто не потрібно варити, можна взяти тортилью (тонкий торт з карнизу) або тонкий вірменський лаваш замінити його. Начинка проста, але дуже смачна.



Lazy khapuri з сиром Сьогодні видання "Сайт" Я буду ділитися з вами, шановним читачем, простим рецептом лази Хачапурі. Неможливим є розбити!

інгредієнти
  • 1 tortilla (тонкий tortilla)
  • 2 яйця
  • 50г сир моцарелла
  • 10г вершкове масло
  • 15г зелений
  • сіль, перець за смаком




Підготовка
  1. Сіль яйця, перець і збийте виделкою. Сир натрію на середній тертці. Наріжте зелень ножем.



  2. Помариньте нагріту сковороду (не краще взяти млинець) маслом, а потім залийте яйця. р.



  3. Злийте тарілку в яйце, потім прокочуйте і дайте яйця зчеплення з одного боку (секунди 40) і потім переверніть черепицю на іншу сторону. Поспішайте за пів хвилини і знову поверніть. Посипаємо тарілку сиром, а потім зелень.



  4. З лопаткою, розкачати тартиль з двох сторін у вигляді конверта, а потім переверніть так, щоб складки торкнулися внизу каструлі. Поспішайте ще одну хвилину або два.



  5. Це, Хачапура Готовий. Бодибилдерши!





І за цим посиланням ви можете дізнатися докладніше відео рецепт швидкого хакапурі з красивих господині, гіпси Галина. Шукайте, навчайтеся та ввімкніть практику!

Я також пропоную познайомитися з рецептом грузинського хачапурі в Аджарі. Цей "креч" не є найбільш дієтичним, але це не закуска! Хачапурі - це повноцінна друга страва, в якій ви обов'язково відчуєте весь день.



Тепер ви знаєте, як зробити хачапурі з сиром всього за 2 хвилини. Я впевнений, що цей рецепт допоможе вам більше одного разу!

Дуже смачна і ситна, і найголовніше - швидко. Ця закуска буде чудовою. чайні приналежності або кава на сніданок.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное