Чому жінки почувають себе шкода для виховання синів матері?

Коли труси Знайомтеся з важливою точкою. Адже це не тільки знайомство і обговорення майбутнього весілля, але і початок об’єднання сімей. І якщо знайомство буде плавно, то в майбутніх відносинах між членами такої об'єднаної сім'ї, швидше за все, буде добре. А якщо ви вже знаєте один одного, то що очікувати в майбутньому?

1127697

Мій чоловік і я більше 50, але з власним житлом не працює. Ми живемо в двокімнатній квартирі, але крім мене і сина, батьки мого чоловіка теж живуть тут. Я не маю відносин з ними з самого початку. Ось чому ми не спілкуємось. Буває. Ми живемо під тим самим дахом, але ми не говоримо, Тамара пише.



«Найперше ми спробували змінити щось. Чоловік запропонував батькам змінити квартиру, але вони відмовилися. Спочатку вони сказали, що вони не знайшли нічого в такому хорошому мікрорайоні для цих грошей. Тоді інші причини прибули. А потім одягаємо точку – це наша квартира, ми не продаємо її. Якщо вам не сподобалося, залиште. У нас немає. Для цього використовуються. Я не чекав нічого змінити. й

«Наш син був найбільш стурбований цим. Він 26 тепер, вирощений хлопчик. Але як можна влаштувати своє особисте життя в таких умовах? Він від однієї дівчини більше року, але вони розбили, тому що він не міг навіть запросити її додому. Вона вирішила, що щось було неправильно з ним і припинив спілкування, знайшов ще один.

р.

«Нехай він у відносинах з гарною дівчиною. Її ім'я - Настя, вона з іншого міста, і прийшла до нашої школи. Крім того, її батьки вже в другому році купили квартиру так, щоб вона не переходила з одного орендованого квартири в інший, але може зосередитись на її вивченні. й

«Сонце, відносини дітей досягають серйозного рівня. Ми не знали, як це зробити краще. Моїм батькам і маю напружений зв'язок. Квартира не була відновлена з моменту переїзду. Всім думав, що це не було. й

«Ви не зустрінете майбутніх матчерів на нейтральній території. Що думають про нас? І якщо ви познайомитеся в іншій квартирі, то правду також буде наповнюватися часом. Нехай вони знають один раз на що. й



При перетині порогу нашої квартири розчарування на обличчі не вдалося побачити. На столі батько Настя відразу заявили, що вони не дадуть своєї дочки, щоб зрадити сина. Він сказав, що його дочка не може бути підтриманий людиною, яка не встигла жити. й

Ми, в свою чергу, запропонували дітям жити окремо, адже Настя має квартиру. Мій чоловік і я допоможе їм гроші або що ми можемо. Людина відповіла, що така похода до своєї дочки не потрібна. Я не знаю, що сказати. Ніщо здавалося працювати. й



«Коли я пішов на кухню, мати Настя, яка була безшумна в цей час. Вона відразу спробувала заспокоїти мене і попросила мене не відступати від суворого тону чоловіка. Головне, що наші діти люблять один одного. Умови, в яких ми живемо сьогодні не страшні.

«Для того, щоб батьки Настя були колись в аналогічній ситуації. Так 11 років тому жінка вирішила піти за кордоном на роботу. Так я заробив першу квартиру з чоловіком, а потім зможу купити квартиру і дочку.

Наступним матчером стало те, що після місяця і половина вона збиралася до Італії, де вона була догляд за літньою жінкою. Я пропоную піти з нею, пообіцяв мене знайти аналогічний варіант в районі.

"І я був дійсно мислення. Може бути, ми повинні дійсно йти. Я хочу кинути свою роботу тут. З іншого боку, ви не робите багато грошей в нашому місті, і ви можете принести гроші з-за кордону. До сина, щоб він не був проповіданий іншими народними квадратними метрами, жінка відображає.



Сподіваємось, що батьки нареченої і нареченої Знайти загальний грунт Разом вони змінять ситуацію на краще. Не зрозуміло, чому фінансове навантаження в обох випадках падає на плечі жінок. З цим підходом, Настя буде найближчим часом йти на роботу для годування своєї сім'ї. Не існує сенсу тривоги?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное