Навчіть незабутній чоловік, який забив на нашу ювілей і навіть квітка не привезли

Чому деякі чоловіки ігнорують виснажливу роботу жінок? Чи є це лише самопізність або це наслідок відповідної освіти?

Можливо, історія від життя одруженої пари, в якій була взята виснажлива робота жінок для наданих буде прокинутися на цих питаннях? Дякуемо!

Вчора мій чоловік прийшов додому без квітів. Я думаю, okay, я зробив щось інше. І не сказав він словом, він мав вечерю в тиші і побажав на стілець. 15 років. І що я його проживаю?

1 999 р.

З кожним днем я роблю всі свої змії і зберігаю будинок комфортним. І це незважаючи на те, що я втратию свою силу на роботі і працювати з дітьми.

р.

Я отримав всі батьківські зустрічі, все прибирання та приготування їжі. Навіть якщо я повертаю роботу пізніше, Святослав не підніме пальця, щоб приготувати щось. А діти голодні, і він не радий чекати перед телевізором для мене, щоб приїхати додому.



Сьогодні, не тільки я не підготував подарунок на ювілей, але і з порогу я почав ігнорувати те, що вони кажуть, я нехтую мій "жіночий обов'язок"! Чому він повинен чекати до 11 п.п. на вечерю до дня?



Я був пізно, тому що я готував сюрприз. Але я не скажу, що більше. Його слова і поведінка в загальному відключені мене так багато, що я не відповів на всіх. Зібрали її речі і пішли на маму. На щастя, ми живемо не далеко від неї, або ще вночі, щоб зануритися валізу на тридцять землях я не мав духу ...



Вранці емоціями підпорядковано і я вирішив, що мій чоловік і я повинен мати серйозні розмови. Це не може йти так. У мене було відчуття, що він не мав уявлення, скільки відповідальності було розміщено на плечі, а він насолоджувався безтурботним життям.



Вимкніть його. Не думайте, що домашня робота є дуже важкою. Він був використаний для своєї матері і бабуся, що живе таким же чином, без спаринга себе, так що він взяв всю свою роботу за надану. Але коли я нарешті пояснив свою позицію, він розумів мої слова.

До речі, я ще отримав свій подарунок. Хоча пізно Слава ще запам'ятала нашу погану дату і привітала мене.

Це те, що сердечно-серцева розмова. Це єдиний спосіб вирішення сімейних конфліктів. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное