Знайдені повідомлення в телефоні дружини і вгадали, що її видав

Телефон став частиною нашого життя. Деякі люди бачать його як невід'ємну частину себе. Тексти пісень, а це означає: Правда, ми навряд чи коли-небудь частина з ним. Невелика частина пластмаси, скла та металу містить всю інформацію про нас. Як громадський, так і часто приватний. І якщо екс-дружина, потім ви можете випадково дізнатися, дивлячись на її плече в екран пристрою.

Я думаю, що така історія є настільки незрівнянною, що це дивно дивиться. У цій ситуації з одного боку або іншого. Але все в порядку.



Побачити, що життя сім'ї відбувався десь неправильно. У внутрішню частину життя страждав, він почав відчувати чіткий недолік уваги від дружини. І вона часто закривається своїм телефоном в туалеті або ванній кімнаті.



На перший раз чоловік sneakily спробував на екрані телефону. Він був дуже цікавим для нього: з ким він вірний коментував з цим І в якому місці я зрозумів, що вона була текстом іншого чоловіка.

408187

Він був таким чином, що він не поговорив про це майже на тиждень. Але дружина була занадто зайнята з себе і її новою пристрастю, щоб привернути увагу до цього. Але в деякій точці він не може стояти його і просити безпосередньо.

3610Р. 4200Р.

На обличчі з'являлася дружина рум'яна. Через заспокійливу вона розкрила те, що він був текстом її. Звісно, я там нічого не хотів, що між ними зараз. Моя людина попросила на телефон і захотіла бачити себе. Вона відмовилася, а потім все стало ясно. Після пари годин вона зізналася.



Постраждаючи чоловіка сказав, що він хотів розлучення. У них була ще одна квартира і орендувала її. Чоловік зажадав, що він переїжджає і ніколи не спробує зв'язатися з ним знову.



Однак, дружина не виходила, але залишалася в своїй загальній квартирі. Вона побачила чоловіка на три тижні і попросила прощення. Про те, що робити з нею.

З редакційної колегії, це історія. На жаль, дуже важко відновити довіру після цього. Що робити? Чи можна вирізати безтурботну дружину або спробувати побудувати нові відносини? Напишіть коментар.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное