У віці від 18 років після пологів, лівих дітей до своєї дружини і не пошкоджує

«У віці 18 років я виріс і навчався в школі-інтернаті. Я мав кілька варіантів життя. На щастя, я зустрів хорошого чоловіка, який після шести місяців знайомства, запропонував мені, говорить Anya. Але пара не виглядала дуже щасливою після весілля. Ані чоловік, після місяця життя разом, став абсолютно дивним.

9469904

Пара після весілля "Я одружився на 18 років, наречена мала своє власне подяки, щоб ви могли сказати, що я був щасливим." Вітя 10 років старше мене, але це не заважає нашим відносинам. До зустрічі Віктор одружився двічі. Здавалося мені, що нічого не може знищити наш шлюб. Це не до тих пір, поки після весілля, які речі змінилися.

р.

Через місяць Вітя почала зникати кудись ввечері, залишатися на тривалий час на роботі, а іноді не спати вдома. Коли я запитав його, де він був, він сказав, що це не мій бізнес. Через кілька місяців ситуація схвалилася, Вітя почала наполягати на народження дитини. Я відповідав, що я не був готовий до батьківства і хотів повернутися на ноги, отримати вищу освіту і знайти роботу.



Тоді Вітя втратив свій темп і сказав, що мій бізнес стоїть на плиті і має дітей, чому я одружився тоді? Я любив Вітя дуже багато і був готовий до народження дитини, щоб він відчував щастя батьківства. Через рік ми мали близнюки. Поки я був вагітним, Вітя переніс мене в руках. Він став торкненим і спокійним, але не на довгий час. й



Відчайдушне рішення: У нас були дві дочки. Моя людина зникла в ніч. Я не знаю, що думати. Я знайшов кілька листків з різними жінками на своєму телефоні. А потім я зрозумів, що я одружився занадто рано і мав дітей поспішати. Я знав, що я не можу піти, як це і вирішив отримати розлучення.

1633633

У першу чергу я попросив дивитися після дітей, захотіли отримати спеціальність, а потім взяти дітей до себе. Я абсолютно безповідно. Вітя кине мене з дверей і сказав, що я можу забути про дітей, я не буду бачити їх знову.



Зараз я жив у гуртожитку, навчаюся в медичному університеті. Все, що я поділю мій розповідь з мене, кажучи, я какуно мати. Як я можу зробити інакше? Щоб жити з людиною, яка чіється на мене або взяти дітей з вами, щоб ніде? Я не маю родичів, немає друзів. Вітя хороший батько, я знаю, що діти теплі, подаються і одягнені. Я сподіваюсь, що деякі дні вони пробачать мене. й



Вона сказала, що ті, хто засудив, ніколи не зіткнулися з такою проблемою. Важко уявити, що Ана мала йти. Її життя не пішло. Не тільки молоді жінки, які роблять такі помилки. Чи була помилка? Вона любила чоловіка і був готовий зробити все для нього, але він мав кілька молодих дружин і дітей, довелося ходити по боці.



Ані, вона має своє життя перед нею. Ця дівчина отримає все, що вона хоче. Вона не має надмірності або наполегливості. Ми сподіваємося, що Anya прийде до своєї мети і протягом декількох років вона зможе пояснити своїм дітям, які вона не могла робити інакше. Вона не відмовляється від них, тому обставини були. Якщо Віктор допомогла побачити її доньки, це було легше для Ана, щоб впоратися з усіма труднощіми бачити її дітей. Але вона все ще має мету, і ми впевнені, що Anya зможе відновити довіру своїх дочок, і все буде краще.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное