Після розлучення вона повернулася до життя з матір'ю в с. і була захоплена, що чоловік її сестра вибрав.

Ви ніколи не знаєте, як буде виглядати життя. Що б не сталося, батьки завжди готові допомогти. Невагомість при роботі, розрив у відносинах – все може бути досвідченим під батьківським крилом. Галина знайшла себе в складній ситуації після її розлучення від чоловіка. Вона не встигла піти, і жінка пішла в село, щоб побачити її батьків на деякий час. Він відчував себе майстрам будинку.



Сестра і чоловік переїхали на своїх батьків, щоб жити після весілля. Є три номери в будинку, в одному з батьків проживали, в іншій Ані і Миші. Коли вони мали дитину, третя кімната стала дитячою. Мій тато пройшов 7 років тому. У той час як він був живим, Anya і Misha схильні до пошуку нового будинку. Але коли Міша стала єдиною людиною в будинку, вони не мали підстави рухатися. І мама потрібна допомога, після того, як в с. вам потрібна чоловіча сила: подрібнити дерево, довести воду з колодязя.

345124

Я був одружений протягом 10 років, але в останні роки мій чоловік і я спав в окремі спальні. Я думав, що це було. Квартира належить до мого чоловіка, тому я вписав і пішов до моєї мами з 10-річним сином. Моя мама з радістю приймала мене, і Міша не зрадилась з цією ситуацією.

521820

Моя сім'я мала жити в одному номері через мене. На зиму був ще складний Михайло рубаний дрова для всієї сім'ї і зажадав, що я оплачую йому гроші на запікання ввечері плитою. Моя мама завжди купила дерево від її допиту. Він не сказав нічого про це, але вона завжди була на боці чоловіка. Не було оплаченої роботи в с., тому я пішов до Італії, щоб працювати з сусідом. Вона працює там довгий час, тому вона сказала мені з нею.



Я був добре оплачений за роботу, але роботодавець не пощастило. У Італії я шукав після старшої жінки, і вона тримала вимогу, що я залишився довше, ніж я повинен. Коли я пішов, стара леді казала мені, вона знайшла ще одну медсестра. Не легко. Але я був німим, інакше я хотів би повернутися до села з нічого. Трохи про те, що я пропустив гроші через мій сусід.



Я зустрів чоловіка в Італії. Він розлучився, без дітей. Почати знайомство. Згодом запросив мене жити в квартирі. Я отримав вагітні шість місяців і Роберто запропонував. Він погодився прийняти сина, сказав мені кинути свою роботу. І пішов додому, щоб отримати дитину.

р.

Моя мама виросла дуже старою, поки я не знаходився. Вона стала дуже тонкою, була смарага на очах. Виявилося, що всі гроші, які я відправив до Ана моїй мамі. Ані чоловік вимагав гроші, бо мій син живе в будинку. І вони не інвестували копійку в мій малюк!



Я вирішив поговорити з Anya. Я попросив їм допомогти мамі в усьому, щоб не згасити. І сказав мені: "Якщо ти така дочка, то чому пекло її залишила на нас весь цей час?" Ніщо сказати. Я послав мій маму гроші, які Я вже зараз. Я не можу взяти мами з собою, і я не можу залишити його, як це так.



Вирішити проблему переходу на іншу країну. Але це займає час і гроші. Ми впевнені, що Роберто вітатиме дружину. Але як вони виконуються з візою, чи здоров'я матері Галі дозволяє залишити – ми не знаємо. Гала повинна подумати над. Спробуйте вирішити проблему переміщення. Скарбуйте все чоловікові і попросіть його на консультацію. Якщо ви не довіряєте своєї сестри, іноді не захочете стати хорошими друзями. У пам'яті життя разом, екс-люда може зустрітися, якщо Галя довіряє йому більше сестри. Ви завжди з'ясуєте, але іноді вам потрібен свіжий погляд на ситуацію, щоб вирішити її. Давайте сподіваємось, що Галі і її мама буде охайитися.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное