Старі пари, в яких жінки набагато старші, ніж їх обрані

Як Олександр Пушкін вірно відзначив, любов піддається всім віку. Коли ви знайдете чоловіка, все інше займає спину. І це чудово доведено зоряними парами з великою різницею віку.



GettyImages Від Prince Гаррі і Меган Маркл до Алла Пугачєва і Максим Галкін. Всі ці щасливі сім'ї об'єднуються тим, що, всупереч встановленій традиції, жінки в них набагато старше обраних.

Пара з великою віковою відмінністю Prince Гаррі і Meghan Markle

«Мій рецепт для юнацтва – рух», – розповів про доповідачі Суссекс. І варто слухати. Після всього, завдяки йога, фітнесу та правильного харчування, 39-річний Маркл виглядає навіть молодше 36-річного чоловіка.

Курт Руссел і Goldie Hawn

Найвища пара в Голлівуді разом більше 35 років, вони підняли 4 дітей і підняли 6 онуків. Зустрілися з виставою в 1968 році. Руселл був тільки 16 і Hawn був 21. Але на першій дати Курт запросив обраного тільки після 15 (!) років, в 1983 році.

Анна Нетребко та Юсіф Єивазов

У 2014 році на сцені Римської опери ім. О.І.Гестия та Юсіфа зустрілися у 2014 році. Нетребко в той час був вже визнаний зіркою, а тенор Баку був перспективним художником, просто почав зробити свою кар’єру. Але ні цього, ні вікова відмінність (Анна 6 років старшого) не завадило художникам створювати міцну сім'ю.

Сальвадор Далі і Гала

GettyImages Сьогодні, образ Гали здається дуже суперечливим. Але не можна визнати, що вона вперше вірила в художницю і навіть в сенсі створив себе Дали. Художник і його миша зустрілися в 1929 р. на відпочинок в Іспанії. Гале був 35 і Далі був 25.

Jason Momoa і lisa bonet

Жорстокий двометровий мачо з рубцем на обличчі і крихким "Тумбелина" - вони називають найбільш барвистою пара в Голлівуді. Примітно, що вперше обрано одну Ясонську пилку в популярній молодіжній серії. «Акваман і гра престолів зірка» 8 в часі і Ліза-Банець 20.

Хуг Джекман і Деборра-Ле Фурнес

Головний Голлівуд Уолверин Гуг Джекман в 1995 році одружився з колегою на серії «Корельлі» Деборер-Ле Фурнес, який старше 13 років. Пара стала моделлю прийнятих батьків для сина Оскара та дочки Ава. Не так давно я оголосив рішення про прийняття іншої дитини.

Гейді Клюм і Том Кауліт

GettyImages 90s supermodel Heidi Klum і на 47 виглядає просто дивно. 17-річна різниця з гітаристом готелю Tokio Tom Kaulitz не помітна.

Євгенія Дмитрієва і Володимир Кіммельман



Зірка серії «Фізрук» має довгі приховані зв’язки зі своїм учнем Незважаючи на різницю 18 років, пара щаслива в шлюбі, разом з старцями в фільмах і піднятті двох дітей.

Робін Райт і Клімент Гейру

Відомий за свою роль в серії «Будинок карт», акторка та виконавчий директор модного дому Сент-Лонтан заснував у серпні 2018 року. До того, як вони побачили разом на футбольному матчі в Парижі і на гірськолижному курорті Каліфорнія. Але мало, в тому числі синів правого права, поважалося це серйозним. У той час Робін був 51 і його дружець був лише 30.

Аарон Джонсон і Сам Тейлор Дерево

Аарон Джонсон і вже встановлений сценарист, режисер і художник Сам Тейлор-Вуд зустрівся з набором фільму «Беком Джон Ленно». У зв'язку з різницею віку (23 років), їх зв'язок було прогнозовано на дуже коротке століття. Цього року пара святкує 12-й річницю весілля.

Еммануель і Брегіте Макрон

Дружина французького президента Еммануеля Макрона 24 років старше його. І це доводить знову, що мудра жінка може надихнути чоловіка, щоб завоювати найдоступніші вершини в політиці, бізнесі та творчості.

Алла Пугачєва та Максим Галкін у листопаді 2020 року, 44-річний Максим Галкін та 71-річний Алла Пугачєва відсвяткував 19-річницю знайомств.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

(@magalkinru)



Незважаючи на різницю 27 років, Максим вважає Алла його досконалою половиною.



«Я просто мій чоловік. А ми не збіглися вчасно, у віці. Але половина ще половина. Я люблю все: як вона виглядає, сидить, співає, мовчить, вона думає, як вона варить.

Фото в статті та попередній перегляд

Категории

Смотрите также

Новое и интересное