Моя мати-в-правила, що я використовував заморожені вишні без запиту.

Прикольна річ, яка звернулася назад, більшість людей не пам'ятають, чому вони перенесли і припинили спілкування. І запам'ятовує, що вони можуть легко обійтися без неї. Просто подаруйте. Але багато людей не знають. Як відмирати після сильного обривуй І часто втрачають контакт з близькими.

Коли я спілкувався як пара, і вони сказали мені дику історію від свого життя.

Він і його дружина Мері двадцять років. Вони вирішили жити разом. Вони шукали квартиру на тривалий час, але не змогли знайти нічого підходящого. Бюджет був дуже бідним. А потім мати-в-право, нехай вони живуть з нею.

646257

Вони добре проживали, немає проблеми. Моя мати-в-право збудувала дочку-в-праву, і вона не суперечила багато. Характер дівчинки був м'яким: вона слухала її мати-в-право, але завжди зробив у своєму Але ніхто не проходив.



І так всі побутові члени пішли працювати, і дівчина була лівою домішкою. Я прокинувся і, побачивши вишні в морозильній камері, я відчайдушно хотів поставити на пельмені.



Вишні були мати-в-право, і вона раніше називала її на роботу, щоб попросити дозвіл. Але не сталося. Вона чекала короткий час і швидко кладемо на всю гірку пельменів. Вони часто використовуються для того, щоб зробити їх в сім'ї. Ось чому я зробив це в годину. І сам, і звичайно, мій чоловік і матір його. Я думав, що вони будуть повертатися і їсти разом. Але це не було.



Я прийшов і був щасливий. Я кладав пельмені на обох щоках. Він дуже любив їх. Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа Коли прийшла моя мама, вона почала кричати в голосі. Посмішка прийшла до обличчя Марії. Виявляється, що приготувала ці вишні для торта, який мисить випічку на ювілей.



Увечері було зруйновано. Дочка-в-одному кинувся всю ніч. Хлопець сердився і вирішив переїхати після цього.



Я не спілкувався з матір'ю близько року, але як він вирішив запрошувати свою матір до своєї батьківської партії. Мама приніс величезну чашу пельменів. Кожен сміхався і їсти на смерть.

Це як мудра жінка вирішила страшний конфлікт. Всім вдалося забути побутових гранат, і все ж жити, мабуть, відокремити від батьків. Як впоратися з сімейними суперечками? Як ви тримаєте спину або я, а потім апологізувати? Про це в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное