Який хороший чотириденний робочий тиждень для жінок

4-денний робочий тиждень Аранжування, в якому працівники працюють протягом чотирьох днів замість звичайної п'яти. Це перерозподіл робочих годин може бути використаний для зменшення витрат і часу. Але спілки часто оповідають чотириденний план.



Будь-яка спроба ввести 32-годинна робота До недавнього часу вони залишалися нереальними, незважаючи на практику реалізації протягом останніх 50-80 років. "Сайт"Він завжди зберігає палець на пульсі. Ми дізналися, що Росія хоче познайомитись з жінками. Що за цим, ми будемо розуміти в цій статті.

4-Day Workweek So, Історія Перший. Детальніше Генрі Форд. знизився робочий тиждень працівників до 5 днів і 40 годин (замість звичного для цього часу 6 днів 10-12 годин). Він зазначив, що продуктивність робітників тільки зросла.



GettyImages був першим введеним в 1965 році за допомогою круглої плати. Досвід роботи з іншими компаніями, зокрема, компаніями США. Дослідники 1970-х рр. припускали, що при виникненні прогнозів і тенденцій у 1980-2000 рр. тривалість робочого року зменшиться, а звичний робочий тиждень стане 30-годинним чотириденним.

У 2008 році адміністрація Ута почала працювати 10 годин 4 дні на тиждень. У той же час вона добре збереглася на електриці, опалення, кондиціонер і бензин. Водночас, у 2011 р. державні правозахисники припинили практику через скарги громадян та грошових коштів.

1 лютого 2013 року Президент Яхи Джаммех оголосив перехід на чотириденний робочий тиждень 8 годин. П'ятниця, він сказав, що слід влаштувати біля відпочинку, молитви та землеробства. Але цей графік був скребований в 2017 році новим президентом, Адамом Бруном, який запровадив полуденну п'ятницю.



У 2016 році ІТ-компанія в Румунії оголосила понеділок У п'ятницю були більш продуктивними. Додатковий третій вікенд дав працівникам 50% більше вільного часу.

Нова Зеландія довіряє компанію в 2018 році, переключена до «чотирнадцяти» з збереженням всіх платежів, стандартних робочих годин і не більше часу. Акуландські університети пізніше називають ідею успіху і виграшу.

На постійній основі запроваджено «сухий день». І продемонстрував набути в продуктивності, високій клієнтській службі та знижені рівень стресу. Іншими словами, було трудове баланс.



Незважаючи на безліч переваг і успіхів експерименту, не всі перпетуальні працівники Гардіан змогли адаптуватися. Визначте, що вони відчувають стрес намагаючись закінчити роботу в більш короткий час, інші, які пропускають свій додатковий день, від роботи та колег.

Британська трудова партія зацікавлена у переході на чотириденний робочий тиждень. З метою проведення дослідження на предметі були передані учасники партії та економісти. Через 5 місяців «чотири дні» з підвищенням заробітної плати, було збільшення продуктивності праці та задоволеності клієнтів, а також зниження рівня стресу.



Переваги чотириденного робочого тижня також відчутні. Для збільшення продуктивності на 20% показаний 32-годинний тиждень. Підтримувані дослідженнями, за якими сучасна людина продуктивна тільки близько 3 годин на добу.

Співробітники, які працюють на один день менше за тиждень, мають додатковий час для улюбленої діяльності, спілкування з сім'єю, якісний сон, який, безумовно, позитивно впливає на їх продуктивність. У зв'язку з тим, що робоче місце використовується менше за один день, операційні та екологічні витрати також знижується. Вчені навіть розраховують, що додатковий вихід сприяє зменшенню викидів парникових газів в атмосферу.



У 2014 році Міжнародна організація праці запрошувала своїх країн-учасниць (Росія серед них), щоб подумати про перехід на чотириденний період. Оскільки продуктивність низька в Росії, чотириденна робота буде вимагати 10 годин на добу. Також є виробництво, де така форма просто не вкорінна. Заступник прем'єр-міністра О. Глодець заявив, що варіант чотириденного не підходить для цієї країни. На відміну від представників релігійних установ передали ідею.

У серпні 2019 року низка законодавчих ініціатив з трудового законодавства підняло питання перспектив запровадження чотирьох робочих днів замість п’яти в Росії. Це питання розподілу 40-годинного щотижневого навантаження на 4 дні.

р.

За словами директора Інституту зайнятості та професій ХСЕ, Фьодора Прокопова, вони обов’язково не готові до зменшення робочого тижня: поліція, Міністерство надзвичайних ситуацій, електромережі. Вчителі та лікарі не підходять. 4-денний графік роботиВ іншому випадку можуть бути серйозні загрози для здоров’я та життя людей, а також підкреслені навчальні програми.

4-денний робочий тиждень для жінок в Росії Уповноважений з прав людини в російській столиці Москва Тетяна Поняєва підтримала ідею введення 4-денний робочий тиждень для жінокй Я думаю, що ще один вікенд допоможе жінкам. Комбінаційна робота і всі турботий Про це повідомляє TASS.

ombudsman пояснив своє рішення тим, що жінки мають «завантаження, щоб об’єднати роботу і всі турботи, які є». Згідно з офіційною, буде обговорюватися вступ чотириденного робочого тижня в майбутньому. Це дозволяє контролювати погляди громадян на це питання.



У 2019 році Генеральний директор ІТ-компанії в галузі освіти, розробки складних веб-продуктів, партнера та маркетингу CPA вирішили перевірити практику, як «4-day» впливає на продуктивність та ефективність працівників. П'ятниця була оголошена днем. Кількість годин не змінювалася – 8 на добу, заробітна плата залишалася однаковою.

Це як компанія оцінює свій досвід: «Попередня реєстрація нового формату роботи, ми обговорюємо її з командами кожного відділу. Ми вирішили зробити п'ятницю в день для всіх, щоб зв'язатися з тим самим форматом. Оскільки ми не є аутсорсинговою компанією, клієнти не впливають. Загалом 60% експерименту не вдалося.

«Для 4-х денних робіт мик має свої плюси і мінуси. Серед переваг: команда знаходиться в високому настрою; є реалізація, яка на тижні 4 дні, тому вам не потрібно затримати завдання і т.д.; є більше часу для читання, захоплення або дослідження, завдяки яким народжуються цікаві думки. Якщо говорити про недоліки, то, по-перше, така система працює з дуже високою самоорганізацією команди, яка не завжди реальна. Ще одним недоліком є те, що обмеження робочого часу розробників негативно впливає на швидкість компанії. В результаті я можу сказати, що 4-денний робочий графік позитивно впливає на психологічний стан працівників, але негативно на швидкість процесів. й

(доб. 3)

Я не знаю, як жінки відчувають себе в інших країнах, але мої друзі і я неодноразово обговорював бажання і можливість працювати 4 дні на тиждень, так що є три дні. На мій погляд, це ідеальний варіант для жінок, які підтримуються готелем-дітами. Не тільки це. Це тільки один з трьох вихідних, які я отримую читати книгу або подивитися серію.

Якщо ви маєте досвід роботи над незвичайним графіком, напишіть в коментарях, ми дуже зацікавлені! Якщо ще не скажи мені, ви хотіли б перемкнути до «добрих днів»?

Фотозвіт та стаття .

Категории

Смотрите также

Новое и интересное