Які знаки зодіаку не підходять для сімейного життя

«Права жінка поруч з вами = 100% успіх у всьому». Тільки тут потрібно знати критерії вибору дружини, щоб не втратити! - Я подолав вказівки мого дяка до сина.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажи вам, які знаки зодіаку не підходять. сімейне життяй Не варто брати його занадто серйозно, але є якусь правду. Як мій мама-в-завдяки говорить: «О, не дивно, що мій екс-дочка-в-завдяки є Sagittarius! й

Як вибрати дружину



Леви яскраві і красиві, але вони не повинні чекати, щоб піклуватися про свого чоловіка, так як вони повністю зосереджені тільки на собі і власних бажаннях.

Багато представників знака Лева відносяться до чоловіка як «живого гаманця». Якщо ви не готові поставитися до того, що ваша дружина оцінить вас тільки за доходи та матеріальні досягнення, ви повинні вибрати Таурус або рак.

р.

Scorpio Scorpions є спокусливий, красивий, таємничий. Цікаво з ними, але сподіватися на тихий і мирний сімейний життя з ними не варто.

Представники цього знака Зодіаку хочуть контролювати все і очікувати всіх домогосподарств, щоб безумовно виконати всі свої замовлення і задовольняти побажання. І вони також знають, як майстерно кинути тантруси і скандали. З таким життєвим партнером ви не будете нудні, але ви не зможете відчути домашній затишок і гармонію.



Близнюки правдиві. Сім'я з такою жінкою буде щасливою тільки для сміливого чоловіка, який не боїться дізнатися всю правду про себе. Всі інші, які не пройшли вибір, будуть втекти себе або бути видалені з життя.

А також ці жінки виглядають на суть, живляться від рук інших людей внутрішніх монстрів, подряпини їх за вухо і дайте їм на диван. Проблема в тому, що дуже мало людей дійсно готові дізнатися їх внутрішні монстри. Ви повинні

р.

Сагітара Сагіттарій - це ерудитний і цікавий. Така жінка зможе підтримувати будь-яку розмову і надати розумні поради. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Найімовірніше, чоловік повинен взяти домашніх хорів на себе!



Ну, я пропоную, що знак зодіаку найкраще підходить батькам ненародженої дитини. Порада від переможця «Битва психіки» Мехді Ебрахімі Вафа!



,00 Р

«Як вибрати дружину? На дзвінку серця, але не забуваючи своєї санності! – консультації психологів. Знайте. Зодіаку З вашим потенціалом fiancée ви можете грубо зрозуміти, як вона буде проходити в шлюбі.

Що ви думаєте про цей рейтинг, я погоджуюсь?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное