Чому дочка-в-одному залишають пізню дитину?

Від 30 років існує багато різних думок про вагітність. Деякі люди вважають цей вік невідповідним для ряду об'єктивних причин. І хто пророкує свій статус як сучасна реальність. Будь-який латексні Це диво для батьків. Але це дійсно, що росій?

р.

Редакція "Сайт" Я приготував для вас дуже незвичайну історію від життя жінки. Цей випадок буде чітко показати, що може призвести до вагітністьЯкщо ви не готові до неї. Крім того, в кінці статті ви знайдете список позитивних і негативних особливостей пізніх малюків, які обов'язково повинні знати.

Мій син одружився у передовій вікі. Тоді він був 39 років, і обраний йому Тетяна – 36. Роман заявив, що вони зустрілися з шансом на парк та їхні відносини стали стрімко розвиватися. Так юна одружена швидко і почала жити разом. Все своє життя Рома побачила думка маленького сина, і я - про онука. Але вік Тани не дала надії на реалізацію наших заповітних снів.



Після 2 років шлюбу Таня дізналася, що вона була вагітна. Попри її попередній шлюб, вона була її першою дитиною. Хоча Тетяна була 38-річною, вона відмовилася пройти необхідну експертизу. Про здоров’я своєї дружини та майбутнього сина. Тож за 9 місяців він підтримав Таню і взяв участь у народі. Після народження дитини лікарі повідомили про страшні новини: дитина має невиліковне захворювання, яке залишиться з ним для життя.



Поки в лікарні Тетяна не сама. Подрібнити і сумувати повністю споживати її. А потім, не попередивши нас, вона продемонструвала в домашніх умовах в день до запланованого розряду з лікарні. Альона. Немає дитини. Дочка-в-одному сказав, що вона ухвалила рішення і не готова підняти хвору дитину. Я вирішив поговорити з сином. Я намагався сказати йому, що ми не можемо просто залишити нашу маленьку людину в лікарні. Ми повинні подбати про нього, дати йому любов і тепла, що дитина потребує так багато. Це єдиний в світі, який ми маємо.



Я не можу закривати очі. Всі мої думки переплетені навколо мого маленького беззахисного онука. Дитина вже відчуває, що він був покинутий, адже діти відчувають себе і розуміють все. Зранку, мій чесний закінчився. Роман зауважив, що він погодився з мною і хотів прийняти сина додому. Тоді ми вирішили обговорити все з Тетяною. Я знаю, що це дійсно важко для неї. Але вона повинна заспокоїти трохи після того, як все відбулося. Я був впевнений, що це рішення емоційно, спонтанно.



Коли ми сказали, що ми підібрали дитину з лікарні, Тетяна зробила сцена. Вона ніколи не припинила сказати, що вона не підніме такої дитини. Але ми вирішили це стрес. У той же день мій онук був додому. Ром назвав його Ванечка після свого улюбленого батька. Його дочку ніколи не підійшов. Після того, як Таня зникла від нашого життя. Вона чесно сказала, що вона не зможе любити її сина і більше не буде жити з Романом. З тих пір у нас є три люди: мене, рома і наша улюблена Ванечка. Я ніколи не шкодую про своє рішення. Ми щасливі!

Редакція від

«Ми несемо відповідальність за те, що ми маємо тамед». Дійсно, незалежно від того, як може бути жорстоке життя, ми повинні прийняти його удари з нашими головами, що проводяться високою. Небезпечна вагітність має свої ризики.які необхідно врахувати. Перш за все, потрібно серйозно стежити за здоров'ям і в разі нехтувати медичними оглядами. Ця коротка історія показує, як нездатні люди можуть бути. Непізна дитина має свої особливості. Дуже важливо познайомитися з ними заздалегідь, щоб бути готовими до всього.

Особливості пізньої дитини Позитивні особливості
  1. Вважається, що пізні діти легко адаптуються до людей різного віку.
  2. Батьки проводять якомога більше часу на пізніх дітей. Тому вони можуть розвиватися в абсолютно всіх напрямках. А сім'я зробить все, щоб діти комфортні.



  3. Цікавий факт. У жінок більше 30 років народжуються жінки.
  4. Молода дитина стає самодостатньою і дисциплінується дуже рано. Це може допомогти в подальшому навчанні дитини, але також викликати дитячі протести у юному віці. 1065997





Негативні функції
  1. Дитина дізнається, що страх занадто скоро. Це диктується дорослим віком батьків, знанням якої смерті, а страх, що батьки не стануть.
  2. Іноді батьки вимагають занадто багато від пізної дитини. Тим не менш, якщо він є єдиною дитиною в сім'ї. Це ставлення може негативно вплинути на розвиток нервової системи малюка.



  3. Іноді, пізніше діти відчувають психологічну слабкість своїх батьків, тому вони можуть легко маніпулювати мамою і татом.
  4. Невід’ємні ставлення людей до батьків. р.



  5. Нерідко пізні діти народжуються синдромом внизу, аутизмом і іншими недугами. Крім того, такі діти схильні до маніко-депресивного стану.


Дитина в сім'ї Велика відповідальність за батьків. Для народження такого малюка необхідно приготувати як фізично, так і морально. Звісно, особливо це стосується матері. Але, незважаючи на всі можливі труднощі, дитина назавжди змінить ваше життя і зробить вас дійсно щасливою людиною!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное