Стиль одягу для шістдесят-річна леді не схожа на "бабуся"

Не для кожного зовнішнього вигляду і стилю одягу велике значення. Як вони виглядають. Навіть з віком вони хочуть залучити погляди і себе. Сучасні стилі одягу дозволяють перетворювати зовнішній вигляд краще і відповідати внутрішньому почуттям себе.

Як часто ви чули людей, які не мають свого віку? Не про уникнення старіння і всіх його проявів. Саме так багато в серці відчувають себе молодими і хочуть їх зовнішній вигляд, щоб відповідати їхньому внутрішньому освітленню.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Апосту поділився Сусан (@susanPost60) на 12 серпня 2019 в 2:25am PDT



Є речі, які зміняться з віком і не можуть бути приховані. Однак деякі ознаки віку легко трансформуються. Яскравий приклад - шафа людини. Іноді молода жінка може виглядати як тітка. І все завдяки погано розробленому образу, який включає, наприклад, пердят в смішних колірних поєднаннях.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

На сьогоднішній день укладається серія з додавання кольору до ваших класичних нейтральних елементів. СусанАфтер60.com Мар 17, 2020

A post shared by Сусан (@susanPost60) на Січень 17, 2020 в 1:54am PST



З’ясуйте, як перетворити шафу, щоб не здаватися старшим, ніж ваші роки і отримуйте задоволення від будь-якого віку. Ми зібрали кілька помилок життя, які допоможуть не перетворювати бабусяй

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Поради щодо вибору плоских взуття сьогодні на SusanAfter60.com.

Пошта поділена Сусан (@susanPost60) на 10 січня 2020 в 1:10am PST



Важливі риси сучасного образу
  1. Лаконічність форм
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Ми сподіваємося, що солодка магія Різдва приносить радість вашому серцю і що Новий рік забезпечує багато благослов'ян і пригод.

    Пост поділений Сусан (@susanPost60) на 23 Dec 2019 в 1:52am PST



    Завжди вибрати. розмірй Немає надмірно об'ємних речей або самих брюк, які ви будете носити, коли ви втратите вагу. Визначити розмір і плаття відповідно. Також намагайтеся уникати нестандартного одягу. Наприклад, блузи з рукавами-малинами або сукнями з асиметричним дном.

  2. Відсутність шарування
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Сучасні класики сьогодні на мій блог. У вас є чудові вихідні!

    Апосту поділився Сусан (@susanPost60) на 8 листопада 2019 в 1:30am PST



    Я думаю, що ви чули, що шарування одягу є великим, тому що він виглядає екстравагантно і дозволяє створювати багато нових зображень з старих речей? На жаль, для жінок після 50, цей стиль виглядає трохи плутати і може додати десятки років. Так, і є асоціації з бабусями в базарі, загорнуті в шарфи.

  3. Прості поєднання кольорів
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Випадковий погляд на поход на озеро.

    Пост поділений Сусан (@susanPost60) 25 жовтня 2019 в 1:30am PDT



    Речі з кольоровими принтами хороші, але вписувати їх в стиль зрілої леді дуже складно. Для цього необхідно ретельно продумати всі елементи зображення. Ось мікс. монохромний набагато простіше. Якщо Ваш гардероб наповнений універсальним одягом нейтральних кольорів, то час подумати про зовнішній вигляд займе набагато менше. Тексти пісень, а це означає: Це не повинно бути світло пастельних кольорів. Бургундія, темно-зелена і коричнева також буде на місці.

  4. Модність ювелірних виробів та аксесуарів
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    Versatile bases with fuller leg pants on the blog сьогодні. Багато ідей наряду!

    Останнє повідомлення від Susan (@susanPost60) на Жовтень 18, 2019 в 2:08am PDT



    Достаток кілець і ланцюгів навколо шиї відразу ж змушує вас думати про гипсії бабусі. Я не думаю, що ви шукаєте цей образ. Стильний темний пакет і пара срібних сережок дасть вам набагато більше вишуканості і витонченості. Краще відмовитися від золотого водоростей.

  5. Основні речі
    Перегляд цього повідомлення в Instagram

    The Fall Preview сьогодні мій блог. Стоп від SusanAfter60.com.

    Пошта поділена Susan (@susanпісля60) на Sep 11, 2019 в 3:09am PDT



    Основні білі джинси сорочки завжди повинні бути доступні. Коли всі ваші думки про роботу або сім'ю, немає часу думати про те, що ви шукаєте. Нехай ваш вибір падає на пару базових речей, які обов'язково поїдуть разом.



Пам'ятайте, що не тільки ваш стиль може відповідати вашій внутрішній молоді. Прогулянка, постава, зачіска ... Навіть ваш спосіб мислення і сприйняття світу вказує на внутрішню силу, бажання жити і розвиватися. Ваш вік – це просто дата в паспорті.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное