Як поводитися, якщо у вас є син від чоловіка найкращого друга

Моя бабуся використовується для того, щоб сказати: "Тут там, дідусь, причеп літака в небо". Дивитися? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми не маємо такої міцності! Тоді я не розумію її, і коли я сам пішов трохи через життя, я пам'ятав її слова більш ніж раз. Іпотека доліЩо ми будемо говорити про.

282392

Редакція "Сайт" Важко з усіма, хто хоче краще, але трохи не працює. В цілому хороша людина може бути відштовхована для виконання не зовсім адекватної дії власним небезпекою, почуттям його низького значення. Що прийде з цього, ми розповімо вам зараз.

Іноземці долі живали дівчатам Таня. Це досить поширене, про таких людей все ще говорять - сіра миша. Тендітна, невелика. Сила є модним. Не подобається Гана. Один з розкішними дівочими формами, яскравим зовнішнім виглядом, бродінням і дівчинай Так різні за темпом і характером, але якось дружні. Вони також мали одну любов.



Вайся, перший хлопець в с., старше за пару років, дав око на Ганю довго. І так говорить Ґан на нього. Весь час вона розмовляла про Його Таня, і вона занадто повільно висушена для Ваза, тільки в темряві душі її невидиме любов зберігається. І так він пішов до Вася і Гана вирішив одружитися.

Таня пізніше повторила цю ситуацію в її голові багато разів і не могла зрозуміти все - як вона вирішила це зробити? В цілому, ввечері вона почала відслідковувати Васю і один день, коли повернувся додому в темряві, з'явився назустріч йому. Вайся зірвав на неї, не відразу розуміючи, хто перед ним.

Зручність Один, Таня? Що ви робите тут? У темряві? запитав Вася з мелодиком баритоном, з якого всі дівчата зазвичай приступили. Таня кинула себе на шиї і почала поцікавитися лютою. Я думаю, що вона сказала йому щось про любов, що він все ще був вільним, а потім вона не могла, і він не міг. За кілька годин до світу.



Таня, звичайно, не пішли на весілля Гани і Ваза. Як можна виглядати як в оці? Вона сказала, що її бабуся не відчуває себе в сусідньому селі і пішли там. Ґанія була трохи відхилена, але все ж вступила в позицію, стала свідком. дівчинай Соон Таня зрозумів, що вона була вагітна. Зустріч з Васею закінчилася тим, що вона не могла очікувати.

Вона мовчала, як гурріла, говорячи нікому. Не може змусити її поділитися секретом. Таня нарешті переїхала до свого дідусь в сусідньому селі, де вона народилася в Ванечка. Через кілька років я успадкував будинок моєї бабусі. Вона робила добре, все навколо як талановитий шов. Як пройшов час, Таня підняла сина і залишився німим. У своїх планах не увійшли іміти долі. Але не запитайте.



Щоб батькам було якомога частіше їздити, щоб не зустрітися знову Гана або Вася. Так пройшов майже 16 років, Ванья зрілий, щоб бабусяпаранти почали відвідувати частіше, і скоро Таня дізнався, що він закохався в неї з дівчиною Свєта. Виявилося, що вона живе на наступній вулиці, а її батьки називають Аунтаною Ганією і Дядько Вася. Коли син кладе все на маму, Таня стала німкою.

р.

Все, що я міг би зробити, щоб мій син, щоб Світло не працював таким же чином, як вони робили з Вася. Я знав, що я не можу нічого зробити, я повинен зробити щось. Я пішов на мій батько і мати, пішов до Ганя, щоб перевірити, міг спокійно розповісти Ваза, щоб прийти, поговорити, вони кажуть, що потрібно. Я зловив себе в seditious думка, що я любив його як раніше.

Вася тільки через Днів Він був лише тоді, коли Ваня пішов у світ. Він відповів, що він не знав. Ці костюми, ви знаєте, скільки більше?
до Це наш син, Вася. Якщо він не впаде в любов з дочкою Гана, він ніколи не сказав! Vanya є знайомства її сестра!

Переверсія третього

Ледько поливають танею сколите Васю з чайом, заливають склянкою. А потім знову, що сталося, що ніч був жирним. Я не можу триматися як мої почуття. Вимкніть. Взагалі, один раз попросив Tanya Vanya, щоб приїхати до неї з Sveta, щоб познайомитися з нею. Коли вони приїхали, Вася теж була. Два з них зізналися все. Вони попросили Світло не сказати Гані все ще, але вона не може протистояти.

Через тиждень, побачила зупинка автомобіля на своєму дворі. Вася вийшов з неї і почав розвантажувати його валізами. Гана не пробачила своїх гріхів. І так вони сіли в Танін Сад на ніч, і Вася розповіла, як він любив її всі ці роки і не дозволяв імпульсу переважати. Гана добре, але як Таня не була поруч з ним. Він пам'ятав таніни його обійми.



Вони живуть разом зараз, Таня народила ще одну дитину. Ваня і Света пішли в різні міста, щоб навчатися, Гана також влаштувала життя, пішли до столиці. Гарний, не загублений. Ось як доля кладуть все на місці. Один імпульс може вплинути на життя. Як працює людина.

Іпотека долі як вони є. Ви ніколи не знаєте, де ви знайдете і де ви втратите. Поділіться думками в коментарях. Також особливо для Вас зв'язку з особливостями відносин з одруженим чоловіком. У той же час ми бажаємо вам гарного настрою, і може бути долею в цілому.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное