Чому листя хрін потрібен господиня?

Де ваші ебать листя? Єдиний спосіб отримати трахнув вгору це без отримання боляче. Ви коли-небудь зіткнетеся? Як тертя? Я зносила дайвінг маску. Так що очі не поливають і запах не дратує носа. Потім руки прогорають протягом декількох днів. Бабулі христина Мені потрібно. Згодом виявилося, що можна спокійно керувати листям.



Ми в новинах. "Сайт" На перший раз я захотів, що не був корінь. Що про доведений обідній рик? У Росії з хріном, навіть з нас забрали британський. "Хорсі Раді" він назвав його. Вони не можуть їсти його, але ми, місцеві жителі, просто добре для їжі.

Ні, ви можете, звичайно, змащувати себе хріном з усіх сторін, і знову. Бабця, крім настоянки, і так вона наносила листя, сказали, що його ноги були добре від нього. І інші частини тіла. Але в цей час у нас є чисто кулінарний проект: ми подумаємо, куди кладемо цю шинку і чи має сенс.

Шит або листя

Зазвичай, звичайно, ми використовуємо корінь, але листя м'якше. І в цілому, це не те, що вони кажуть «Осінь, ви будете вижити». Отже, листя зазвичай використовуються в солі, коли огірки, помідори, патісони закриваються взимку. Нарізані свіжі листя додають в різні соуси для спецій, і сушені часто можна знайти серед часто використовуваних спецій.

Ми не будемо говорити про солі, тут кожен господиня ate a dog, не навчати нас. Ось кілька рецептів - це легко! Чай, не їсти листя хріну щодня. Ми навчимо вас. Чому листя? Ось чому. Вони будуть м'якими, спокійними. Просто, щоб отримати його право.



Okroshka з хрін Okroshku, звичайно, ate, але був там ебать в ньому? Ви не пам'ятаєте, чт? Ми пропонуємо рецепт окрошки з листям. Смак досить незвичайний!

інгредієнти
  • 200 г вареної ковбаси
  • 3 варені яйця
  • 1 балка редисків
  • огірок 3 штук.
  • Картопля варена 3 штук.
  • 1 пучок зеленої цибулі
  • 6 листя хрін.
  • квас (або кефір) за смаком




Підготовка
  1. Куб всіх інгредієнтів, звичайно ж, однаковий розмір, подрібнити кріп і цибулю, так як ви зазвичай робимо.
  2. Ми знаємо, як. Тонкі смуги зрізають листя хрін і кладуть їх в загальну масу. Це порожній. Якщо його не засолити, то можна тривати в холодильнику на добу або два.
  3. Якщо правильно харчуватися, то додайте сіль, перець, кефір або квас, які вам подобається краще. Я готовий йти. Якщо вам подобається цей варіант.


Закуска листя хрін і сметани Зазвичай використовується як соус звичайний каструлізмішують з червоними буряками. Це трохи відрізняється. Закуска ніжна, оскільки використовується лист, не корінь.



інгредієнти
  • 1 пакет сметани
  • христина белла
  • сіль, перець і цукор за смаком


Підготовка
  1. Цей жарт обіцяє бути смачним! Підготовка його, як ви знаєте, не складно. Листя необхідно попередньо промити і висушити.
  2. Покласти сметану і листя в блендері, розбити її на однорідну масу, додати сіль, перець і щіпку цукру, знову розбити. Ви можете подавати на стіл!
  3. Це може бути спокуслива ідея, щоб додати трохи часнику. Ви можете, якщо це fucking match. Закуска йде як соус до м'яса, але шахта не сором'язлива, щоб поширюватися просто на хлібі і їсти, як це.


Настоянка на хроніці

Це точка. Це те, що термоядерний, можна обпекти скатертину на робочому столі. Діти заборонені використовувати, і ви небажані в великих кількостях.

інгредієнти
  • 1 пляшка білого 40° (500 мл)
  • христина белла


Підготовка
  1. Так, це просто! Виріжте змиті листя на шматках близько півтора сантиметрів. Лай вниз банки або пляшки 700 мл або більше.
  2. Доцільно натискати трохи так, що все підходить. Тепер додайте сорок градусів. Відправте ємність в холодильник на нижній полиці. Не дуже холодно.



  3. Пляшка повинна залишатися в холодильнику близько тижня. Ви можете відштовхувати його вміст час від часу. Процідити готову настоянку і покласти її в холодильник знову до кращого часу. Ви також можете спробувати.


Ця настоянка зазвичай не береться всередині нас, хоча, звичайно, це сталося. Бабця завжди зберігається в лікувальних цілях. І далі, свіжі Я прийшов над, я поставив його на. Спочатку ми зробили настоянку з кореня, нам довелося потерти її, але вийшло занадто ядерним. З листа вона якось вирізняється, ближче до душі, нехай з світлом. Бажаєте до неї, або вам зашкодить!

р.

Настоянка хрін. У багатьох будинках є, люди використовують, не забули, як працює препарат. Написати коментарях, що ваші відносини з цією настоєм і як часто ви його використовуєте. Обов'язково ознайомтеся з цим посиланням, як приготувати справжній баби на кухні. Ви не знаєте, що це занадто? Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное