Як не перетворюватись в привіт

Більшість людей не подорожують, кажуть: "Це дорого." Готель знаходиться в 5 км від готелю. Але є більш бюджетні способи побачити світ. Сайт розповість про те, що Що потрібно знати про туризм і як заощадити на подорожій

р.

Не всі країни відкрили кордони для туристів, але кудись ви вже можете піти. На додаток, літо 2020 може бути кращим часом, щоб побачити вашу країну будинку. Якщо ви думаєте про те, де провести відпустку, ми будемо говорити про шість способів заощадити на подорожі.

У більшості європейських ресторанів і кафе пропонують воду безкоштовно. Краще запитати офіціанта про це, щоб не переплачувати додаткові гроші. А в скандинавських країнах можна пити воду навіть з крану або взяти її з собою в пляшки.

Іноді авіакомпанії влаштовують продажі і дадуть квитки практично на ніч. Або ви можете використовувати послуги з низькою вартістю. Подруга шахти один раз летять до Іспанії з України на 20 євро в двох напрямках. У соціальних мережах або на офіційних сайтах компаній можна знайти такі вільні особи. Вам необхідно бути пацієнтом і серфінгом в Інтернеті.



До речі, я знаю один цікавий спосіб подорожувати. Цей же друг розповів мені про це: ви забронюйте найдешевші квитки на будь-яку дату в будь-якій країні. У цьому випадку немає ніде йти - ви не знайдете причин, чому не йдете. Цей спосіб ви можете відвідати країни, які ви ніколи не думали. Крім того, такі квитки вартість копійки - це не страшно скасувати бронювання в разі форс-мажори.



Схема також працює з автобусами і поїздами. Ви просто повинні знайти бюджетні компанії або знижки. В першу чергу це трохи нудно, але з досвідом ви розумієте, як цей метод відкриває більше можливостей. В цілому є переваги та економія на нових пригодах.

Звісно, ті, хто може орендувати розкішну віллу на морі, немає точки економії. Але для більшості людей, «збереження рубців». Тому краще знайти дешевий хостел, квартиру або скористатися послугами дивана. Для тих, хто не знає, що таке серфінг, я розповість вам: люди надають один одному допомогу і проживання під час подорожі. Це онлайн-сервіс для закоханих



Багато туристів приймають їжу з ними, щоб заощадити гроші. Це повинні бути продукти, які не псують на дорозі: миттєвий вівсяний, чай в мішках, кава, різні солодощі. До речі, я порятув більше, ніж раз арахісом - корисний магазин незамінних вуглеводів на поїздці.

р.

У багатьох країнах, особливо в Європі, музейах і виставках, які пропонують безкоштовний прийом протягом декількох днів. При плануванні поїздки слід заздалегідь побачити, чи є подібні пропозиції в місті, які ви збираєтеся відвідати. Іноді це не може бути абсолютно безкоштовним входом, але тільки знижка на квиток.



Ще одним корисною для життя хак є купити карту для подорожі. Таким чином, можна буде заощадити багато грошей. Якщо ви втратите гроші. Такі картки доступні для всіх видів громадського транспорту, а також знижки на відвідування різних культурних місць. Якщо ви не можете використовувати всі поїздки, деякі туристи можуть надати карту іншим мандрівникам. У залізничному вокзалі або в аеропорту можна зустріти їх, щоб бути уважним, соковитим і доброзичливим.

95920.

Звісно, ці поради є лише базовими можливостями для економії на подорожі. Ми також радимо вам прогулятися більше, що допоможе вам заощадити на транспорті, дізнатися місто краще і просто поліпшити своє здоров'я. “Яка різниця робить, як старі твої кросівки? й

Категории

Смотрите также

Новое и интересное