Якщо ви війшли свою поспішку про приїзд?

Життя людини іноді може здатися занадто досконалим. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Багато людей мріяли про це. Але раптом є непередбачувана недостатність і рожево-кольорові окуляри, що кільцево перервуться про трехерну реальність. Це те, що сталося в нашому героїні, що це сталося. дивнийй

4169974

Редакція "Сайт" Я приготував для вас ще один цікавий епізод. Для нас важко надати будь-яку оцінку того, що відбувається, жінка намагається розібратися, що робити далі, і важко порадити щось в цій ситуації. Звісно, у нас є думка, але далі. Що лист.

Мій чоловік і у мене є довга історія. Майже двадцять років разом. Ми зустрілися з шансом на море. Повернути його до мене. Через кілька днів, ми ходимо всюди разом, починаючи від зірок, їсти жир східний chebureki. Тоді я зрозумів, що це щастя.



У зв’язку з чим ми частіше дзвонили, коли це було час, щоб піти додому. Женя супроводжувала мене, приніс величезну КвіткаЧерез кілька тижнів він попросив мене переїхати з ним. Що я можу сказати? Я відразу збирав свої прості володіння і переїхали до нього.

Женья був дуже бідним, він працював інженером на заводі. Для одного гріха навпіл і не достатньо для двох, тому я пішов на роботу. Через рік наша донька Віка народилася, мені довелося залишитися вдома. Женья перетворилася в реальну шахту, залишила завод, почала приймати будь-який бізнес, тільки забезпечити сім'ю.



Я був втомлений, але я витягнув його. Я відчув, як я був за кам'яною стіною. Чи є щось більше до щастя жінки? Тоді Женья пішов в бізнес, ми мали гроші. Ми подорожували навпіл з нашим маленьким, але міцним сім'ям, як ми колись мріяли!

Я ніколи не пішов з Указу, я займався Вікою, її вихованням, а потім освітою. Мій чоловік прийшов додому менше і менше. Зріс бізнес, дружина повинна контролювати все. Постійні ділові поїздки, зустрічі, бізнес. Соон, Віка і я почав йти на відпочинок. Женья обрали для нас. веселощіМи можемо подорожувати кілька разів на рік.



Згодом ми переїхали до розкішного особняку в передмісті, де я стала справжньою королева. Ми отримали садівника і господиня. Женья дав мені чудові подарунки, не хочу душі в дочку. Він дав Віку кінь, щоб приїхати з віку, і до двадцяти років Полулюксй Ми не сумнівалися, що він сказав.

Все було чудово, крім одного - Женя була рідко будинку. Ми не можемо бачити один за добу. Я кладаю себе в своєму положенні. Ви повинні платити за все. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Женья зберіг свою обіцянку, дав Віка новий BMW за 19 років. На наступний день ми летемо з нею до Мадагаскару.



Немає відпочинку. Ми були страждання від тепла, я трохи помітив деякі комахи, сайт прикусу був жахливо свербіж, температура троянда. Так сталося, що Віка і я отримав додому поспішаючи. Під час переказів я не можу дістатися до Женя, дякую Богу, навіть якщо температура була запашна, таблетки, які російський лікар дав нам перед польотом.

А ми повернулися через п'ять днів, приїхали додому на обід, отримали спати. Женьке вирішив зробити сюрприз, варити вечерю, але він ніколи не приїхав додому. Хрещатик в серці, ближче до дванадцяти занурених. У цей час він був зазвичай в домашніх умовах, якщо немає сили велич.



Він зробив. Я запитав його, де він був. Коли Женья сказала, що він прийшов додому півгодини тому, вона ламається. Втілення, що мій чоловік лежав до мене, захопив мене, як блискавка. Я не можу сказати нічого, чорні думки прийшли в голову. Я пам'ятаю час, коли ми кинули в поштова скринька Конверт з фотографіями деяких дівчат. Я думав, що деякі ворожі люди хотіли знищити нашу сім'ю.



Я не заважав, я сказав, що ми повернулися назад і ми будемо додому завтра. Жень не підозрював нічого. Я мав факти, що приватний слідчий був зібраний для мене: за останні дванадцять років мій чоловік жив з двома сім'ями. Про час, коли він припинив відпустку з нами. Його пристрасть була такою ж дівчиною, яку я знайшов в конверті. І син Руслан, який вже одинадцять років.

Я не можу говорити про Gene. Франклі, я боїться, тому що якщо він вирішив залишити, я просто не вижити його. Серцевий, життя не приємно, щоб побачити його хворим. Але я не можу це зробити без нього. Я не можу впоратися з ним. Я молився Богу, що не знаходився. Для бідної дівчинки буде пердятй Вона щиро вірить, що батько має кохану і тільки дочку.



Ми не будемо мовчати! Зняття інформації може перетворюватися в важку психологічну травму. Але розмова повинна бути підготовлена. Найкраще підготувати тільки грамотний психолог. Якщо консультація фахівця з’являється недостатньо, необхідно звернутися до адвоката. Важка частина не болить дітей. Вони, безумовно, не полум'я.

Це його. Ви хочете це зробити. дивнийЗамість, ваше життя руйнується. Обов'язково залишити свої поради в коментарях. Можливо, ви подаруєте погану жінку. І слідувати за цим посиланням, щоб дізнатися історію Емілі і Ліза, який був одружений протягом тридцяти років, але був жив окремо. Що це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное