Згода жити в приватному будинку

Ах, приватний будинок... Він вийшов на ганку, вдихнув свіжим повітрям, подивився на його улюблені плодові дерева і насолоджувався ароматом квітучих лілій. Красивий! Ви не можете думати про краще почати день. Але це дійсно, що росій? Після 20 років в місті я дізнався. Плюси і мінуси приватного будинкуй Тепер я готовий поділитися досвідом з вами.



Якщо ви думаєте про переміщення з міста і життя в солідності з природою, вам обов'язково потрібно зважити плюси і мінуси. Щоб допомогти вам, я розповім вам про можливі Переваги і недоліки життя в приватному будинкуй Крім того, інформація буде актуальною, якщо ви хочете купити окремий будинок в місті.

Проживання в приватному будинку ви назавжди забудете, що брудне повітря, багатолюдні вулиці і шум міських доріг. Щодня ви можете. Насолоджуйтесь співом птахів і зелених деревДихання повністю.

, Україна

Можливо, це один з кращих переваг життя в приватному будинку. Ви можете зробити все, що ви хочете у вашому дворі. Наприклад, влаштуйте пікнік, зробіть басейн або побудуйте місце для настільного тенісу. І я не говорю про вечірній багаття. Крім того, в такому дворі можна Завод багато плодових дерев або садуй Сьогодні моя мама дала мені стільки, скільки 4 видів домашніх огірків прямо з саду. Смачні, красиві і хрустки. І найголовніше!



Ні, ні, ні, не думаю, що я опонент сильного сусідства. Але, згодні, живе набагато спокійніше і тихіше, коли ваш будинок не оточений іншими людьми двері. А якщо ви живете в приватному будинку, то ви, швидше за все, можете зробити друзів з вашим сусідом. Ви навіть можете відвідати один одного і обмін досвідом життя країний

Багато моїх друзів хочуть мати вихованця, але жити в квартирі зупиняє їх. У приватному будинку все набагато простіше і зручніше. Навігація Тварини можуть прогулятися частіше. Насолоджуйтесь свіжим повітрям, як ви робите. Не один хоче бути замкненим у фарш квартирі весь день.



Коли я жив у батьківському будинку, двері майже завжди відкриті влітку. Імпресивний Закріплений бетонний паркан і залізні ворота забезпечують нашу безпеку.й Мій улюблений собака завжди на охороні. Тепер, живемо в квартирі, завжди перевірте, чи закривається вхідні двері.

Дефіцити
  1. Постійна фінансова підтримкай Підготовка приватного будинку коштує дорого. Ті, хто побудував будинок з нуля, дізнайтесь, скільки грошей потрібно інвестувати в неї. Не кажучи вже про паперову роботу. А ті, хто отримав стару приватна садиба (хелло, це мені) доведеться ремонтувати, ремонтувати і відремонтувати з року до року. Хвороба бачити гнізда, що падає прямо до очей. Але іноді мені здається, що простіше звести старий будинок і перебудувати його, ніж постраждати від реконструкції.



  2. Висока вартість ресурсівй Якщо ви живете в приватному будинку, ви завжди будете подбати про це. Уявіть, як довго потрібно очистити квартиру, і безпечно помножте цей час на п'ять. Крім самого будинку, двір також слід зберігати чистоту. І якщо ви займаєтеся садом і садом, є додаткові завдання. Поливні грядки, що обрізають зайві гілки в деревах, збираючи падають листя, висихають всі бур'яни, очищають в гаражі або обшивці - і це не навіть половина всіх речей. Все це вимагає зусиль, часу і невичерпного бажання поліпшити свій будинок.



  3. Інсектий О, це біль мого дитинства. Уявіть ситуацію: ви лежите в ліжку, отримаєте готовий до ліжка, потім поверніть голову, і на стіні є величезний павутин. І це не просто нешкідливий домашній павук, але гігант з чорними лапами. Павуки, комарів, мухів, бліх – список йде назавжди. Звичайно, ви можете захистити себе і свою сім'ю, встановлюючи хороші сітки на вікнах і так далі. Але, повірте мене, це не дасть сто відсотків гарантії, що деякі помилки не будуть підніматися в будинок.
  4. Інфраструктурай Якщо ви хочете жити поза містом, будьте готові, що ви навряд чи можете дістатися до магазину або аптеки біля будинку. До послуг відпочиваючих, кафе або торгового центру також доведеться самостійно дістатися. Якщо ви не знаєте. У цьому випадку ваш власний автомобіль дуже корисний. А тепер більше і більше жителів заміських будинків вибирають кур'єрські послуги для доставки їжі та інших речей. Але, на жаль, це не найдешевше задоволення.



  5. Дуже відповідальністьй Якщо ви живете в приватному будинку, ви будете хвилюватися про нього, як дитина. Я не думаю, що ви можете викликати майстер прямо. Якщо ви живете за межами міста. Так ви маєте багато вчитися. Наприклад, ви, ймовірно, зафіксуєте витікання змішувача за перший раз або справу з каналізацією.





Категории

Смотрите также

Новое и интересное