Чому персики солодкі, ніж інші і як їх вибрати

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я завжди купую з тієї ж жінки на ринку. Я люблю Тітка Валя, бо вона не тільки радує свіжі продукти, але і ділиться дрібними мудростями. Наприклад, продавець недавно сказав мені, Як вибрати найсолодші персикий

р.

Я допускаю, що я використовував, щоб змащувати кожен фрукт у пошуках найяскравіших. Так я спробував розібратися, як стиглий і смачний. Але виходить, що Просто прийміть гарний погляд на персикиВиявлення їх фруктової підлоги. Тепер всі "дівчатки" Я кладаю поруч, і "бой" йдуть додому з мене. Інтригу? Давайте працювати разом.

Як визначити секс Щоб зрозуміти, які персики вибрати, ретельно вивчити плодий Ви можете легко визначити, чи є хлопчики перед вами або дівчатами. У чоловічих фруктах на вершині можна помітити прозорий валик, а в жіночих персиках - виражений отвір. Знаючи цей невеликий трюк, ви зможете зрозуміти, які фрукти найсолодші.





Я не вірю, що технологія Aunt Wali працювала. Так вона попросила мене робити експеримент. Я вибрав пару "бой" і "дівчина" і пішов додому, щоб швидко порівнювати свій смак. Я був здивований, коли я виявив, що Чоловічі персики - порядок солодшініж плоди жінки. Крім того, були кислі персики. Ця відмінність особливо відчувається, коли ви спробуєте шматок одного персика, а потім інший.



До речі, не тільки персики діляться на «бойи» і «дівчина». Це однакове визначення. Як солодка буде кавуна?й Припустимо, що він точно протилежний. Дівчина кавуни солодкі, ніж бойові кавуни. А як вибрати найсмачніший кавун, можна ознайомитися тут.

Що робити зі сметаною Якщо ви все ще отримали персики-дівчатки, не проблема. Навіть самі кислі фрукти можна перетворювати в смачну начинку для торта або муфінів. Я пропоную, що ви робите тендери. Карамельовані персики за простим і перевіреним рецептомй Вам буде потрібно 3-4 персики, 3 ст. ложки звичайного цукру і ванільного цукру за смаком.



Наріжте фрукти на шматочки однакового розміру. При бажанні можна зняти шкіру від персиків. Потім нагріваємо каструлю і заливаємо цукор на ньому. Подивляйте його, прогрійте його. Коли продукт починає змінювати колір і розтопити, додати в нього персики і ванільний цукор. Приготуйте фрукти на слабкому вогні, перетворюючи перси від часу. Завдяки фруктовому соку і цукру утворюється густий сироп, який покриє всі шматочки. Коли це відбувається, і фрукти стануть м'якимВи можете отримати персики. Що робити далі до вас!



Так давайте цемент корисний урок від Aunt Wali. Перед тим як купити персики, ретельно вивчити кожен фрукт. Виберіть тільки ті фрукти, які мають булгар на вершині. Вони хлопчикові персики. Вони порадують вас солодким смаком і соком. Тепер ви тільки зможете придбати найбільш вигідні. пердятЧи є це супермаркет або ринок. Якщо вам подобається ця стаття, поділитися своїми друзями. Я впевнений, що вони не дадуть на солодких літніх фруктах.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное