Рецепт торта з сирними коржами в сковороді

На місяць тому дуже терміново. тортиІ піч просто зламав. Я не майстер в цьому бізнесі, але я бачив рецепт - "Кольовий торт в каструлі" в блозі однієї благородної господині і відразу ж вирішив приготувати.

Я кажу заздалегідь: немає труднощів! Виріжте коло з тіста відповідним розміром кришкою. Потім було зручно, утримуючи ручку, щоб підійти тісто, не пошкодивши його. Крем був настільки смачним, що я боївся, що він не жив би бачити торт, і клацнув ложку. Будинок їсти в одному сидячи, навіть вранці нічого не залишилося!



Сирний торт в каструлі сьогодні видання "Сайт" Поділіться інструкціями приготування найсмачніших Плямб'є тортй Готуємо в каструлі!

Коржові інгредієнти
  • 200 г сиру
  • 1 яйце
  • 0,5 ст. цукру
  • 2.5 ст. борошна
  • 1 ч.л. соди
  • фургон


Вершкові інгредієнти
  • 150г сметана
  • 450 мл молока
  • 170г цукру
  • 2 яйця
  • 2 ст.л. борошна
  • 70г вершкове масло
  • 2 ст.л. крохмаль
  • 1г ванілін




Підготовка
  1. Для кремовий "Plombier" в зручному контейнері змішати яйця, ванілін, цукор, сметана, крохмаль і борошно.



  2. Покладіть молоко в щільно знизену каструлю, покладіть її на середню вогонь. У сметанній суміші залийте третину гарячого молока, добре перемішайте і залийте все назад в ємність з залишеним молоком. Варіть вершки до загущеного на невеликому вогні, постійно помішуючи. 359568р.



  3. Додати вершкове масло до спекотного крему. Перемішайте і залиште його на охолодження.
  4. Для приготування тіста торта в мисці змішайте сир, яйця, цукор і ванілін. Добре перемішати, а потім додати частини борошна і соди.
  5. Змішайте тісто, розкачати ковбасу з неї, а потім розділити її на 8 рівних частин. Кожна частина тонко прокочується і за допомогою, наприклад, кришки розрізають коло діаметром близько двадцять сантиметрів. До речі, діаметр може бути будь-яким, дивитися на сковороді.



  6. Сушині торти в сухій сковороді з двох сторін на 3-4 хвилини. Як тільки скоринка починає бульбашки, перетворюйте її. Так робимо це з усіма рештою частин тесту. Торти повинні бути м'якими. З клипінгів, в теорії слід отримати інший торт, який можна пізніше покласти на кришку, щоб прикрасити торт.





  7. Щоб зібрати торт на зручну широку пластину, викладіть перший торт, змащуйте його вершками, потім покладіть другий торт і змащуйте його вершками. Так отримайте весь торт разом.



  8. Останній торт і сторони добре змащують вершками, посипають крихтою, а потім ставлять в холодильник на 3-4 години. Це, смачно. млинці готовий. Бодибилдерши!





Також я пропоную читання рецепта торта з кокосовими стружками. Ця випічка сподобається як дорослим, так і дітям, тому що торт не тільки надзвичайно смачний, але і виглядає чарівно!



Як ви можете побачити, цей код млинці Це досить простий. Мій син говорить, що торти і цей дивовижний крем разом нагадують смак пломби морозива.

Я кохаю цю ласощі ніжного смаку. Торт добре замочений і одночасно помірно солодкий!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное