Чому дочка відроджує великогабаритне щастя

Іноді буває, що зрілі Вони перестають знаходити спільну мову. Успішний маленький князі виростає, щоб бути вугорною людиною, яка не оцінить всіх своїх батьків. Чому це відбувається?



Сьогодні видання. "Сайт" Він розповість вам незвичайну історію від життя жінки. Не вдалося уявити, що вона чекає її в майбутньому. Наприкінці статті ми поділимо нашу думку. Ми також дамо вам пару порад, таких як Створення відносин з дорослою дочкоюй

Я одна мама, яка подарувала дочку в досить молодий вік. Хоча я дійсно любив мій молодий чоловік, він не був готовий для такої щітки подій і, як правило, справа, просто побігти, залишаючи мене самостійно. Незабаром я зумів отримати роботу в швейному заводі і отримати місце в гуртожитку. Щодня закінчилася тантопарками, але дівчата захищали мене. Ми завжди підтримуємо один одного.



Моя донька назвала його після її бабуся. І 10 років після того, як вона народилася, друг допоміг мені отримати невелику 2-х кімнатну квартиру через профспілку. Я ще подякую їй, коли я зустрічаю її. Дитина стала центром життя. Я подарував Мілу усім юнакам, щоб вона не була нічого. З раннього віку дочка відіграла волейбол. Разом з командою Mila подорожувала багато міст і пара разів навіть за кордоном.

Тепер Міла дуже доросла і тому красива. Я почав відчувати себе, як вона була сором'язливою, приховавши її секрети. В день дочка кинула мене цілою тантрумою: "Чому ви взяли мене до цього волейболу?" Що це таке? Я хочу, щоб я міг дізнатися англійську мову! І я хотів цей спорт? Ви руйнували своє життя! Моя дочка вразила мене з цією заявою. Після того, як вона завжди була нагодою на навчання і ніколи не відмовилась подорожувати на змаганнях.

Як я розумію, це вплив нових подруг. Я побачила їх один раз з Мілою, запитав, які дівчата. Один працює як довідник та супроводжує іноземців в історичні місця. І другий - це теорування, викладання англійської мови. Ось де вітер удари від ... В день дочка приніс хлопчика додому і оголосив: «Мом, це мій чоловік, ми підписалися сьогодні, і зараз він буде жити з нами. й



Всі права. Познайомлюся з дружиною. Художник. Але потрапити його в театр, потрібно посвідка на проживання. Я вирішив допомогти молодим і замовив сина-в-праву на нашу квартиру. У той же день в будинку був номер. Толя спить до ноону, щоб вона була спокійною. А ночі, занадто, не можна заважати. Він їсть багато і не робить грошей. Ми навіть придбали його дуже дорогі речі, щоб він міг зустрітися з правими людьми і побудувати кар'єру. Ну, кошик ще там.

Періодично запитати, як відбувається робота. Але дочка робить скандал. Він не хоче жити в житті без чоловіка. Звісно, я погоджуюсь з нею. Я вирішив не турбувати дочку, запакувати вазу і попросити відвідати другу. Ви побачите. Я проживаю в Lenka's за пару днів, і я кричав. У цей час друг назвав родича і просить шукати після собаки, поки вони перебували на морі. Я отримав гніздо протягом 3 тижнів.

до 1 2 3 4 5+

Одного разу я ходив в парку мій собака, і я чув, хто мене дзвонив, «Ларська, ти?» Я шукаю чоловіка. Я хотів його дуже багато, але Міла протистояли і не дав її маррі Паша. Так він пішов один, так само, як мені. Ми знову зустрілися. Поговорили, і старі почуття зламали у свіжому полум’я.

Я наречена зараз. Я пішов до моєї дочки, щоб упакувати мої речі. І є картина олії: гори немиті посуду, син-в-правових речей, які розкидані по всій квартирі, дочка в паніці. Він каже, що чоловік не спить в домашніх умовах. І побачив мене, «Зруйнував своє життя, і тепер ви залишаєтеся щасливими!» Я не розумію, чому я руйнував своє життя. Я зробив все для неї весь час, значно заперечуючи себе. І тепер я хочу жити з чоловіком і бути дружиною.



На жаль, у дорослих невимушені батьки відхиляють своїх батьків. І ця історія є яскравим прикладом такої ситуації. Здійснити дитину без чоловіка, мати все, щоб зробити свою дочку щасливою. Але вона не оцінила мами. Це, очевидно, результат дитячої травми. Не стала прикладом для своєї дочки, але, навпаки, здавалося її рогатому, який був покинутий. Вона бажала одружитися, щоб вона не була самотньою. В результаті все перетворилося на дівчину. Ви думаєте, що мама може змінити все? Створення відносин з дорослою дочкою?



Як створити відносини з дорослою дочкою
  1. Стоп піклується про вашу дочку. Прийміть, що ваша дитина виросла і не потрібно турбуватися про кожну хвилину. Повага вибору дочки і лікує її як рівний.
  2. Зробіть час для двох з вас.й Так, зателефонуйте дочку кілька разів на тиждень, але краще зустрітися з нею. Подумайте про те, куди можна поїхати разом і що робити на вашому дозвілля. 61119962



  3. Створення відносин з обраною дочкоюй Не заважайтеся з молодим чоловіком дочкою і, звичайно, не заважайте в сімейних справах вашої дитини. Необов'язкові поради награють тільки відносини.
  4. Забудьте про батьківську пошту.й Діти часто слідують батькам, щоб не допустити їх. Але це навряд чи призведе до здорових відносин з матір'ю.
  5. Побачити більше часу з онукамий Але робити це акуратно, щоб в кінці не стати просто няня для дітей. Визначте межі, які не можуть перехрещуватися. Зробіть свої грандіозні кришки на вихідні, але не дивуйте їх щодня.





Можливо, ви знаєте, що ще потрібно зрілі Зв'язатися з нами Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми побачимо вас в коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное