Збереження квіток, або як переоцінити свій материнський горщик

Нещодавно я поїхав до моєї матері на чай і помітив туман на її підвіконня. "А, це один. Я відкидав її. Все, що він не виростає на всіх, похилого скульптури. Звісно, я не можу дати зеленому другу тільки вмирати. Так я взяв його додому і відразу почав реанімацію. Для допомоги я звернувся до друга, який їсти собаку під час догляду за горщиками. Ленка розповіла мені детально, Як зберегти кімнатні рослини в домашніх умовахй



Отримавши такий цінний арсенал знань, я не можу допомогти поділитися ним з вами, шановним читачем. У цій статті ви очікуєте цілого Підбір практичних порад по збереженню квітокй Я сподіваюся, що вони допоможуть вам вдихати нове життя в улюблену кімнатну рослину.

Кімнатні рослини в домашніх умовах Як зберегти горщик
  1. Першими сухими гілочками і листям сухий є обов'язково ознака, що горщик потребує допомоги. В першу чергу необхідно обрізати всі сухі гілки, щоб відродити рослину. Наприклад, в даному випадку можна пересадити в новий горщик і регулярно обприскувати водою. Справа в тому, що за рахунок сухого повітря в приміщенні рослина може повністю обрізати всі листя. Тому, ідеально, краще підтримувати стабільний рівень вологості в квартирі.



  2. Інші кажуть, що хати зміна горщика і мелена є стресом для рослини. Тому рекомендується обприскувати її сукциновою кислотою щодня. 1 л води буде потрібно 1 таблетка речовина. У той же час важливо не переплутати горщик, інакше він також може обшити листя.
  3. Не розташуйте в'язану каструлю на сонці. Він втратить більше потужності і обов'язково вмирає. Крім того, не всі рослини нормальні до проекту. Так краще тримати зелений друг від нього.
  4. При збереженні будинку рослина звичайні дріжджі допоможуть вам. Просто розвести 25 г живих дріжджів в 3 л теплої води. Також додайте 2 ч.л. цукру. Покласти суміш на сонці протягом всього дня, щоб вона починає блукати. Стирайте засіб іноді. В результаті є натуральне харчування, яке необхідно використовувати для вечірнього поливу рослин.



  5. Ще один цікавий спосіб відродити зелений друг. По-перше, має бути багато отворів в горщику. По-друге, необхідно залити каструлю або просто чашу 1 л води, додати 1 ст. цукру і 1 таблетку сукцинової кислоти. Каструля буде у вигляді ванни з внесенням добрив і одночасно приймати стільки води, скільки вона потребує.
  6. Якщо можливо, можна залити курячі краплі внизу горщика. У команді зі свіжою землею, природне добриво допоможе переоцінити кімнатну рослину. доб.



Щоб допомогти рослині виростити нові листя, скористайтеся універсальним торфом. В той же час є грунтова суміш, яка не рекомендується використовувати. Підкладка продається разом з біогумусом, що не має запаху. Таким чином, це добриво ідеально підходить для будь-яких кімнатних рослин. Всі тріщини на стовбурі і нарізи на гілках обов'язково обробити садовим лаком-балансом, який можна купити в спеціалізованому магазині. Ми працюємо!



Рослина можна пересаджувати в кокосове волокно, промивати коріння перекисом. В результаті з'являються нові листочки. Відкриті листя можуть бути відроджені мінеральною водою. Просто обприскувати рослину регулярно і ви почнете помітити результати. Домплантат може бути атакований павутинним клітом. Він може бути усунений з твердою губкою і господарським милом. Вимити губку в мильний розчин і протерти всі листя по обидва боки. Потім надішліть рослину так званий карантин. Просто поставте горщик в сумку з вентиляцією. Але якщо цей народний метод не допоміг, вам доведеться використовувати спеціальні препарати. Р





Якщо рослина втратила свій зовнішній вигляд, є можливість Не вистачає поживних речовин.й У цьому випадку на допомогу приходять різні види годівлі. Наприклад, добре працює вода глюкози. Глюкоза можна отримати з звичайного цукру, але це не найзручніший спосіб. Найпростіший спосіб купити готову глюкозу в аптеці і розвести 1 таблетку речовини в 1 л води. Вода і спрей горщик 1 раз на місяць.

Р

Збільшити кислотність грунту, перемішати грунт свіжою кавовою основою. Такий підгодівлі підходить, наприклад, для азалії, гортензії, антуріуму і фукезії. Ще одне велике натуральне добриво. деревна ясенй Можна додавати в грунт при пересадці рослин. Або ми можемо зробити подачу рідини. Для цього достатньо перемішати 1 ст. л. золи 1 л води і води вази.

Іноді вони просто не люблять, де вони є. Так вони починають висихати, демонструючи, що проблема. Є багато факторів, які можуть вплинути на здоров'я вашого зеленого друга. І для кожної конкретної вази є петлі для догляду за нею. Тим зберегти кімнатні рослини в домашніх умовах Ви точно можете. Я сподіваюся, що ця стаття допоможе вам. А якщо у вас є свої ефективні способи, обов'язково поділіть їх у коментарях!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное