Чи варто економити цілий рік їздити на поїздці?

З кожним днем ми бачимо різні гуруси тут і викладаємо фінансову грамотність і розповідаємо людей, Як дізнатися, як зберегти грошіЩоб отримати багату пізніше. Ці люди постійно доводять, що не важливо, який дохід у вас є, тому що при правому підході ви можете зберегти на будь-який сон. Це правда?

Сьогодні ми розповімо історію дівчини, яка вирішила взяти її фінанси під суворим контролем. заощаджуйте на довгоочікуваний шляхй Що відбулося? Краще почути героїні себе.



2 роки тому працював адміністратором готелю в аеропорту столиці. 35 тис. рублів не є зарплатою, яка дозволить вам заощадити багато, враховуючи, що довелося витрачати багато на оренду одного в передмісті, платити за подорожі, купити якийсь одяг і продукти харчування, говорить Даша.

«Мій фінансовий стан дозволив мені тільки мріяти про подорож. Це особливо залізо, враховуючи поле, що я працював. І ще, на початку 2017 року я вирішив зловити вогонь зі сном, щоб врятувати відпочинок. відпочинок в Карибському басейні?



«Зважаючи на мої розрахунки, це займе 150 тис. рублів, щоб реалізувати свою мрію, в тому числі літати і жити комфортно в цьому тропічному районі». Величезна сума, але я не збираюся повернутися. І для довгоочікуваної поїздки я сміливо відмовився відпочивати, розваги і навіть сну.

«Перше, що я зробив свого роду фінансовим планом, де я докладно про мої витрати. Навіть вартість таксі була включена в неоціночні витрати: заради економії я повинен повністю перейти до громадського транспорту. й

«Темпоріально відмовлялися і приємні дрібниці, як йдуть до кіно і збирається в кафе. Цей збережений близько $3,000 на місяць. Здається трохи, але в рік це призвело до 40 тис. заощаджень. Не так погано. й



Для того щоб не розбити і не знизити заощадження на гарній сукні або новому смартфоні, я вирішив захистити себе і відкрити рахунок економії в банку. Це складно провести бездоганно. Крім того, банк нарахував відсотки на депозит, що дозволило мені не тільки заощадити гроші, але і побачити, як він зріс поступово, що дав мені впевненість у своїх здібностях. й

«У той час я потрапив в звичку грошей тільки на те, що мені потрібно. Після отримання заробітної плати я відразу перерахував гроші на оренду, оплачується за Інтернет і поповнив мобільний телефон. Після того, що було ліво було поділено так, що частина може бути передана в банк і витрачена частина. й

«Я пішов в магазин тільки зі списком. Я тільки купив, що я записаний в домашніх умовах. Цей простий трюк зберіг мене на бюджеті. І часто за наступною зарплатою я навіть залишила гроші. й



Додаткові заробітки «Це заходи мало. Я мав шукати додаткові джерела доходу, але мій графік роботи не дозволяв мені зробити тторинг, який я неодноразово думав про. Але я знайшов можливість заробити більше на головній роботі. Прийміть додаткові зміни для заміни колег. й

«У результаті я майже ніколи не був вдома. Але я пристосував себе з думкою, що для додаткових змін я отримую подвійний платіж. І хоча я не відчуваю себе особливо щасливим, але перегляд кількості на онлайн-рахунку зростає, заряджала мене з хвилюванням.

«У кінці я отримав мій шлях. Хоча трохи пізніше, ніж заплановано: через 1 рік і 1 місяць, необхідної суми було зібрано на мій рахунок. Я, ймовірно, ніколи не забуду, як погладити руки я купив перший квиток на сайті.

Як я зараз пам'ятаю трехерну думу: «Чи не?» Це як останній передній, останні сумніви, що вам потрібно подолати, щоб отримати те, що ви хотіли б для цього.



В результаті «На запланований день я ніколи не лівий». Просто плутали час відправлення і, хоча кинулися до аеропорту 2 години раніше, не встигли за ваш рейс. Я пішов з ладу в очах. Я думав цей рік і це обсесія була помилкою. Так багато для однієї поїздки! Я в машині або щось, як це.

«Як результат, я не вчинив залишатися вдома на моєму відпочинку. Я вирішив піти кудись в країні. Я вибрав Сочі. Я не шкодую. Навпаки я впала в любов з повітряним проїздом на життя.

«Це може бути точкою повороту. Я зрозумів, що я не хочу жити, тому я вирішив спробувати щось інше. Через місяць вона залишила готель і отримала роботу на невеликому онлайн-видавничому будинку як віддаленого працівника.



«Це дозволило мені залишити столицю для рідного міста, що скоротили свої витрати в рази. У той же час я продовжував економити гроші, використовуючи досвід, який вже отримав. У 2019 році я нарешті зрозумів свою мрію і відвідав Карибський басейн.

«Політ на 15-годинний односторонній, 3 місяці на острові Тобаго, 30-градусний новорічний вечір і Латино друзі, з яким я продемонстрував свою англійську багато». У 2017 році, коли я знав, щоб зберегти 2,5 роки? Важко. Чи варто це? Звісно, так, дівчина уклала.

р.

Хто-небудь впевнений, що для однієї поїздки Не заощаджуйте час.Вони заперечують інших рад. Але цей рух уві сні, крім кінцевого результату, дає щось інше: він змінює людину, дозволяє йому виглядати по всьому світу. Чи варто це перетворення? Кожен вирішує себе.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное