Чому батьки можуть допомогти дітям дорослих навіть коли вони мають гроші

Взяти мами і татами намагатися покласти в дитину краще, що вони мають. І поки дитина невелика, навіть багата Вони змушені заперечувати себе багато, поки їх дитина добре. Коли син або дочка остаточно виростає, батьки з чіткою совістю відправляють дитину до вільного плавання і, нарешті, може жити для себе. Але це працює?

Сьогодні редактори хочуть поділитися сюжетом про те, як відносини між батьками і єдиною родиною сина посилюється через матеріальні відмінності. Чи потрібно батькам допомогти дорослій дитині?



Молодих батьків "Мій батькам Андрія є багатими людьми." Я прийшов з більш скромної сім'ї. Звісно, коли ми відповіли, а потім вирішили одружитися, це не робить ніякої різниці. Ми плануємо покладатися тільки на власну міцність. Але, звичайно, ми ніколи не відмовляємося від допомоги близьким людям, каже Алла.



«Я давно мріяв про себе вдома. Подрібнити переміщення з однієї квартири в інший. Але його батьки віддають перевагу не помічати. Вони мають гроші, хоча. І якщо вони хотіли, вони можуть допомогти нам. Але вони, ймовірно, ніколи не мали такого бажання. й

«Мої мама і батько живуть в іншому місті, їх фінансові ресурси обмежені. Мій чоловік і я жити в одному місті. Після весілля ми не живемо під тим самим дахом, оскільки ми хотіли бути незалежними. Ми орендували житло, працювали без відпустки, навіть не пішли відпочивати, бо ми врятували кожну копійку. Вони побачили все це, але вони не поспішають допити. й



«Ми відвідали їх один раз. Коли мій мати-в-право запитав мене знову, коли ми зробимо її бабуся, я вирішив дати чіткий підказок. Вона сказала, що ми будемо працювати з цією «вишивкою» найближчим часом, як ми отримуємо власне житло. І тепер ми відсутність навіть за знижений платіж. Але в відповідь вона симпатично подрібнила голову.

Коли я дізнався після кількох місяців, що я дійсно чекав дитини, я став більш визначеним. Ми були задоволені новинами батьків мого чоловіка. Вони були настільки збуджені найближчим часом. Я хотів запитати, якщо вони можуть допомогти нам принаймні з першим платником за квартиру.

«Неправи навіть зміна обличчяй Зібраним поглядом вона вичавила себе, що вони не мали таких грошей і тепер вони не можуть допомогти нам. Тексти пісень, а це означає: Вони лежать! батько-в-право недавно розповів чоловікові, що він збирається купити новий автомобіль. Чи є гроші на машину, але не для сина і онука?



«У мене попередили, що все було дрібним, навіть якщо це відмова болить мене дуже багато. Я вже сказав про те, щоб мріяти про виховання дитини у власній квартирі. Але допоможи, як кажуть, прийшли з того, де вони не чекали.

«Коли ми приїхали відвідати своїх батьків і повідомляли про новини поповнювача, мама була визначена. Він і Дад планували все заздалегідь. Ми вирішили продати свою квартиру, щоб допомогти нам з грошима. Вони переїхали на будинок Бабця поза містом. Вони переконували мене, що вони будуть ще краще, ніж в районному центрі. й

«Час через місяць вони так робили. А. І., отримавши кошти на оплату внизу (і навіть трохи більше), незабаром отримав свою затишну квартиру.



Як боротися з цим ставленням: Тепер ми щасливі і впевнено шукаємо майбутнього. Єдине, що мене турбує ставлення батьків. Я проти цих людей слухаю з дитиною. Поставили покупку автомобіля перед самопочуттям свого онука. й

На другий день у мене є дитина, але мій батько-в-право і мати-в-право ніколи не дзвонив мені в ці 9 місяців. Вони не запитали мене, як я відчував. Вони, здається, дуже зайняті життям. І що тільки зміцнює мій погляд, дідусь «Ми не потребуємо, - сказав Алла.



Точно. Українська Це викликає непорозуміння у багатьох сім'ях. І якщо в розвинених країнах молода людина часто заробляє і підтримує себе після закінчення (на ній є всі можливості), то важко обійтися без допомоги батьків.

А батьки дорослого зобов'язані надати йому для відпочинку свого життя? Чи не маєте права купувати той самий автомобіль або піти на довгий шлях? Чи не вони заслуговують?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное