Кукурудза бабуся, що смак краще, ніж м'ясо

Привіт, коханки! У цій статті я розповість про рецепт приготування картоплі. Скільки я любив їх як дитину - ті ж картопляні труси мої бабусі варилися в каструлі.



Ми звикли думати, що котлети можна варити тільки з м'яса. Картопля може використовуватися для приготування їжі. Слід зазначити, що такі котлети значно відрізняються від транзики. А тому, що вони виготовлені з ніжної пюре, а не тертої картоплі, вони мають дуже різний смак.



інгредієнти
  • кішка
  • 2 курячі яйця
  • лаціна
  • 40г вершкове масло
  • 35г пшеничного борошна
  • 30 мл рослинної олії
  • 1 ч.л. солі
  • аромат


Підготовка
  1. Візьміть картоплю, очистіть їх і виріжте дрібними кубиками. Потім залишити його в воді, щоб позбутися від крохмалю.



  2. Заварити картоплю в солоній воді близько 20 хвилин. Після приготування картоплі зливають водою, додають вершкове масло і замішують до стану пюре. Для цього можна скористатися спеціальним штовхачем або блендером.



  3. Водіння в пюре яйцях, додаючи борошно, зелень і спеції за смаком. Також потрібно додати дрібно нарізану цибулю. Тісто перемішати інгредієнти, щоб отримати «поточений фарш».



  4. З маси ми формуємо котлети правого розміру. Покладіть їх в теплу каструлю і обсмажте їх до золотистої скоринки.





Це простий, але дуже смачний спосіб зробити картопляні котлети. Такі котлети в сковороді хрустки, з корпоративною скоринкою. Насолоджуйтеся стравою для всієї родини або гостей. Бажаєте вам гарну апетит!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное