Чи варто оновити старий гарнітур, придбаний в кінці 80-х років?

Гаразд, виклик. Данило: кухня-сет радянські часи і сучасні головки. Вам необхідно помножити один на інший, відхиляти надпотужне і занурення рівняння, з якого стане зрозуміло, що з цих двох варіантів краще. Чому ми робимо це? Але ми хочемо зрозуміти, чому люди оцінять це «свіжлива радянська»?



Редакція "Сайт"Як звичайно, будучи в безщільному пошуку, я прийшов по цій темі в нижню глибину Інтернету. Ми зацікавлені в деяких питаннях, що стосуються цього питання. Що я можу сказати? Ми погоджуємось з чимось і не з чимось. Якщо у вас є стара радянська нічна витримка на кухні, розкажіть всім, чому ви не відкинули її.

Меблеві експерти говорять про те, що в радянських мебліх немає такої якості. Кухонні шафки Вони були однаково білими і боними, від Калиниграда до Чукотки. Ці шафки не можуть бути придбані. Вони можуть бути тільки "переглянуті". Ми були тільки молодими і щасливими, що наші меблі тепер на кухні, і саме там, де приходять стереотипи. Зараз деякі факти.

Стандартний кухонний гарнітур радянського зразка

  1. ДСП
    «ДСП відрізняється», – говорить майже 30% клієнтів нових меблів, переконливо себе та інших, що це примітка радянських виробів – міцна, товста. І правда, ДСП був принаймні важче. Якщо лист впав на нозі, то одна зелена не позбавлялася.
  2. Меблі
    Фітинги підігнуті, не можна регулювати щось. Вся збірка знаходиться на кутах, тому фасад меблів нереальний. Не можна компенсувати.




Стільниця
Ви можете вирізати прямо на стільниці і це не буде нічого. Не вірно. Навіть якщо він дуже товстий, сліди залишаються. радянський, сучасний - це зручніше вирізати на дошці, краще підійде для цього. Коробки та двері
Немає інструкцій, немає механізмів, ні керівництва, ні тостерів. Просто коробки в нішах, які повинні бути «вимкненими» зусиллями. Дверцята провисання важко регулювати, гвинти часто викручувалися безпосередньо в дерево, що в кінцевому підсумку з'являються. 1 999 р.



Про нас
Це слово, звичайно, було не дуже поширене, тому дизайн, як такий не був від кухонних меблів. Звичайні стандартні тумбочки, олівці, емальовані або накладні раковини. У зв'язку з відсутністю капюшона все поступово жовте і втратило його презентабельний вигляд.

Де з'явився цей список? Сучасні виробники меблі, в тому числі кухонні набори, часто стикаються з виписками: «У Союзі все зроблено протягом століть, а сучасні меблі одноразові». Клієнти можуть розуміти, ціни на нові інколи дискримінацію. Важко зрозуміти, куди приїжджає така ціна, і самі виробники не можуть адекватно пояснити її. Кожен принесе користь від розвитку цієї майстерності.

р.

Які коментарі говорять про ці заяви про гарнітуру радянської кухні? Прочитайте його разом, дивлюся. Що краще? Хороша і недеальна радянська простота або сучасний шпон і дорогий комплект тіла? Що говорять люди.

Радянський кухонний гарнітур "На сьогоднішній день в гаражі розташовані тумбочки, нічого не робиться до них." Тільки перефарбовуються всередині. Вони з'явилися на початку 70-х років. Але після ремонту німецька кухня була встановлена і вся фурнітура змінилися кілька разів. Восьмий рік пройшов. радянські коштори, хоча б потворна, але якість.

Я чітко пам'ятаю білосніжну кухню з вбудованим годинником, окремим таймером і висувним обробним дошкою! Мої батьки купили в середині 70-х років. Що ще стоять родичі, то все, нічого не впав. ?

Моя кухня батьків не радянська, але чешки, з коричневими фасадами під дерево. І дійсно, стільниця зрізається і нічого не залишається на ньому, немає подряпин. Фасади не лущуються в будь-якому місці, а кухня 40 років! Я сумніваю, що сучасні кухні залишаться таким чином. й



У СРСР меблі була виконана протягом століть, я підтверджую. На нашому заводі (shipbuilding) один з майстер-класів виготовлявся тільки меблі для суден. Вони зробляли господаря теж. Так, у кого є те, що меблі все ще майже "ненавкілля". Ви не можете викликати його типовим або стандартним. Якщо я мав шанс, я б купити його знову!

З редакційної колегії, кожен буде залишатися з думкою. Я особисто зберіг старий радянський холодильник ZIL. Він більше 50, і він курить, теж! Це важка, вона об'ємна, але якщо хтось шує, "Фаш зліва!" Я приховує в ній. І про кухонний гарнітур, обов'язково напишіть коментар.

Стандартний кухонний гарнітур може бути будь-яким, головне - служити довго і прикрасити інтер'єр. Тут є посилання, що допоможе перетворити старі радянські меблі в новий спосіб. Давайте подивимося, хто зробив це протягом століть і хто не зробив. Ми бажаємо Вам гарного настрою і вдячності Вам за перебування у нас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное