Де зберігати рослинне масло: в шафі, на столі або в холодильнику

Зберігання рослинної олії – це питання, що впливає практично на всіх і про які мало хто може сказати що-небудь незрозумілим. Я використовував, щоб не турбувати в цьому випадку, і до недавнього часу покласти пляшки нафти прямо поруч з плитою, щоб я завжди був рукою.





Все, що я знаю, має однакову картину. Олія або стоїть 10 сантиметрів від плити, або краще знаходиться в шафі на довжині руки. Однак, якщо ви берете неприємності, щоб читати невеликі бісеринки на спині етикетки, ви побачите наступне: "Після відкриття, зберігання в холодильнику."

Зберігання рослинної олії Тому слід зберігати рослинне масло в холодильнику? Так і ні. Але все в порядку. Всі рослинні масла мають 4 вороги: світло, кисень, тепла, різкі зміни температури.



Їхній ефект викликає масло до окислення, робить його ранцидом, призводить до втрати смаку, аромату і корисних властивостей. Кращий спосіб уникнути цього є правильне зберігання.

Ідеальна температура для зберігання соняшникової олії в діапазоні від +8 до +17 градусів. Влітку біля спекотної плити можна +40, а в холодильнику вона не перевищує +4.

(Багато)

Здавалося б, тримати масло в шафі від плити і не буде проблем. Чому виробник рекомендує зберігати масло в холодильнику? Виявляється, що ви дійсно можете зберігати масло на кухонному шафі, але тільки до тих пір, поки ви відкриєте кришку.





Після відкриття пакету кисневий потрапляє всередину і окислювальний пошкодження масла відбувається, просто кажучи, він отримує ранцид. До речі, це значно економить термін зберігання. Відкрита пляшка в шафці повинна використовуватися протягом 3-4 тижнів. У холодильнику при температурі не вище 11 градусів, його можна зберігати до 3-4 місяців.

Під впливом ультрафіолетового світла рослинне масло змінює хімічний склад, а також швидко втрачає свій смак і характерний колір. Таким чином, ідеальною упаковкою (наприклад, оливкова олія) повинна бути виготовлена з темного скла.



Однак, з причин економії рослинне масло, яке використовується масивно і в великих кількостях, все ще пляшеться в прозорих пластикових контейнерах. Що з часом починає випускати шкідливі речовини (особливо при нагріванні).



Що відбувається? Збереження корисних властивостей олії в домашніх умовах досить легко. Досить просто тримати масло в закритому кухонному шафі, а ще краще відразу після відкриття залити масло в темні скляні страви з щільною кришкою.

Найкраще місце для зберігання рослинної олії - стільниця. Але це ще гірше. Близькість червоно-гарячої пластини, кількість дня і штучного світла, різкі зміни температури впливають.

Ідеальне рішення для тривалого та щоденного зберігання олій може бути закритим шафою, бажано нижній (при цьому охолоджується). Щоб зробити це зручніше, можна тримати велику пляшку в шафці і, як необхідно, залийте щотижневий запас в невеликий, який буде стояти біля плити.

Тримайте відкриті пляшки в холодильнику. Наприклад, в відділі фруктів і овочів (температура встановлюється близько 8 градусів). На середніх полицях температура нижче (може бути 4-5 градусів), і це шкідливо для масел.





Двері холодильника не найкращий варіант. З одного боку, температура відповідає, з іншого - постійні перепади температур, які не користуються олією.

Тепер я зберігаю рослинне масло за правилами. Смачний і приємний, навіть через кілька місяців. Як зберігати вершкове масло?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное