Чудові домашні тапочки і як їх зробити

Я люблю робити речі своїми руками. Я збираю необхідні інструменти, матеріали і сидіти до роботи. Якщо є цікава ідея, час летить швидко, я не помітив, як я можу провести цілий вечір в ремесла. У цій статті я хочу розповісти вам, Як зробити взуття для гостей своїми руками. Ще одна весела ідея для любителів рукоділля в домашніх умовах.



Як зробити тапочки для гостей Перший Я покажу вам, що нам потрібно працювати, а потім ми почнемо робити тапочки. Цей метод простий і не займає багато часу. Ви можете сказати, що це взуття для початківців.



По-перше, нам буде потрібно: відчуєте різні товщини, гарячий клей, голка, нитки, ножиці і ажурну стрічку. По-друге, різні предмети декору можуть бути корисними. Він може бути мережива, бісером, стрічками - все, що на руці. Отже, якщо готові матеріали, ми почнемо виробництво.

Сліппери своїми руками
  1. Нарізаємо тапочки з паперу і наносимо її на шматок відчистої тканини. За допомогою крейди обводимо контури нашого ремесла і вирізаємо підставу для тапочки. Для основи використовуємо товсту повсть чорного кольору.







  2. Зрізаємо ту ж саму частину за допомогою лека, тільки від тонкої, чорної повсті. Згинаємо дві основи і приклеюємо їх разом з текстильним клеєм. Необхідно ретельно прогулятися по краях, натиснути два матеріали від повсті між вами і залишити на сухість. Також, за допомогою ножиць, ретельно виріжте виступаючі нитки по контуру.



  3. Середня форма тапочки буде підошва, а її краю потрібні для приготування тапочки. Ви повинні складати їх так, щоб ви отримали спеціальну кишеню. До речі, тапочки дещо нагадують літака з фюзеляжу і крилами. Тепер це крила, які потрібно складати і пришити товстою ниткою.



  4. Тепер беремо шматочок тонкої повсті. Підходить тканина рожева, малина або червона. Зрізаємо 9 кіл середньої величини від повсті. Потім обрізаємо круги навпіл і використовуємо нитку, щоб закріпити їх разом в ряд. Іншими словами, деталі повинні поєднуватися так, що ви отримуєте смугу, яка є чимось схожим на одяг.







  5. Ми складаємо смужки так, щоб вийшла троянда. Перекручуємо її в спіраль і використовуємо клей для фіксації його на підставі. Робимо красиву квітку.



  6. Приклейте квітка до вершини тапочки і залиште на сухість. Також можна додати зелені смуги у вигляді пелюсток або стебел. Тут все залежить від фантазії: квітка можна замінити будь-яким іншим елементом або приклеїти до тапочки звичайної кнопки.



    (доб. 3)





Тепер наш тапочки готовий. Таким чином, потрібно зробити ще одну, просто праву або ліву, як можна. Обов'язково переконайтеся, що тапочки дзеркалять один одному, інакше це буде життєрадісна час на другий тапочки. До речі, ті ж тапочки можна зробити за типом балету. Тільки для них нам потрібні бавовняні тканини і швейні інструменти замість клею. Ось як хтось більш комфортний: хто любить шити, і хтось оловець з клею. Для того, щоб краще зрозуміти процес виробництва, рекомендуємо переглянути цей відео.

https://www.youtube.com/watch? v=8O8SeSODhRk

За 15 хвилин вашого часу і ваших гостей тапочки готові. Вимити їх руками: форма зберігається відмінно навіть після декількох мит, перевірених на власний досвід. Ваші гості оцінять такий вишуканий сюрприз, і буде щось поговорити над чашкою чаю - розповість, як можна зробити тапочки своїми руками. Ми бажаємо Вам успіхів і творчих успіхів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное