Чому мій чоловік отримує струнку і забрав рік після весілля?

Що робити якщо після років шлюбу Чи змінився ваш чоловік за межами визнання? Відповідність може бути знайдена тільки з урахуванням причин цих змін. Намагаємось дізнатися, чому наші чоловіки перетворюються від романтики з серцями в очах у лаці, невиліковні слоби.

Я маю друг, який був одружений протягом 20 років. Тоня весела і завжди в гарному настрої. Це був перший раз прийшов до мене в сльозах. Я зробив її великий стакан чаю і приготував слухати. Я щиро хотів допомогти мій друг, хоча мені довелося приховати мій сюрприз. Тексти пісень, а це означає: Я був впевнений, що вона просто не може бути сумним.



Антоніна рідко спілкувалася з чоловіком і родинним життям. Все, що я знав, що чоловік, здавалося, хороший чоловік, але я не знаю деталей. І ось вони нарешті відкрили... Тоня кричав і сказав, що вона не могла стояти таким сімейним способом життя.



Той факт, що чоловік, Василь, в перші п'ять років. Це був реальний ідеальний варіант. Ви не скажете. Він запросив свою дружину в ресторани, приготований сніданок в ліжку. Подарунок, увагу і допомога були загальними Після народження дітей, допомога продовжена до цієї області.

р.

В цілому хлопець не мав душі в Тонечка. А потім 20 років тому Тоня раптом зрозумів, що Поблизу знаходиться зовсім інша людина. Тепер Вася після роботи відразу потрапляє на диван і перетворюється на телевізор. Часом він висить на своєму телефоні, заповнивши час після роботи з сіллю іграшки.



Яка допомога! Сам Василь Петрович вимагає нескінченної уваги, приготування їжі і Не пам'ятаю ювілеїв і свят. Подарунок були рідкісними і зараз зникли. Тоня розповідає мене про це, і вона кидає себе. Він довго ігнорує його, і тепер вона подобалася їй. Він каже, що він не знає, коли він пішов неправильно.



Я думав трохи після того, як ця сумна історія і попросила Tonya щось. Я зацікавився її реакцією. Поведінка, що мій чоловік був раніше. Подруга прокинулася носа і почала запалювати. Як це вже? Я обережно наполягав на відповідь, і Тоня думав про це.



Виявилося, що Антоніна виросла в типова патриархальна родина. В одному, де жінки подаються своїм чоловікам повністю і вважають його абсолютним нормам. І це не просто на фізичному рівні. Наприклад, емоційно, мама Тоні також потрібно повне позначення. Хоча чоловік не хоче чути про її проблеми.



Антоніна. Кошик Мій чоловік. Всі його спроби звертати увагу на неї, щоб допомогти їй, взяти деякі обов'язки будинку вона зустрілася не з прийняттям і вдячністю. Ні, вона завжди сказала щось в стилі:

"О, ніщо!"

"Я зроблю себе..."

"Сісти і відпочинок, дорого."

Люди швидко звикли до себе. Чоловік Тоніна змінив. Вася використовується до. Цей вічний "все себе"й Це може трапитися несвідомо, без активного бажання, але він припинив справи, що Тоня не здавалася потребі. Поруч, але виходить, що Вона перетворила шлюб в щось невизначене і неправильне.

Тон був твердим. прийміть любов, догляд і допомогуй Її дитяча віра запобіжила її від задоволення. Вона відчула, що вона не була гідною, не заслугувала. Це ще простіше. Немає необхідності роз'ясовувати будь-який для всіх...

Чи знаєте ви ці ситуації? Що ви думаєте про мій друг? Не може бути її вини, але вона. Прискорюється, що сталося. Хто знає...

Категории

Смотрите также

Новое и интересное