Мій чоловік був смічений на роботі чоловіка, тому він припинив надання йому зарплати.

Що таке функції сімейного бюджету? Звичайно, облік витрат сім'ї на місяць або рік. У той же час людина, яка веде їх, повинна розуміти, як зберегти на певному продукті, послугу і так далі. У Європі, наприклад, він приймає, що обидва дружини роблять це. Так як і чоловік, і жінка працює там, і діти піднялися якомога простіше.



У наших сім'ях, історично, дружина, відповідальна за бюджет, оскільки вона займає більшу частину покупок для будинку. Хоча молоді люди поступово переходять на європейську модель фінансового обліку і в зв'язку з цим виникають проблеми і непорозуміння. Що про вашу сім'ю, шановний читач?

З самого початку нашого шлюбу, чоловіка і у мене була угода: Я роблю сімейний бюджет. І тепер мій чоловік зробив більше грошей, ніж мене. Зрозуміло: він має вищу освіту, заспокійливу мову і, в кінці, він чоловік. Я знав, що чудово. Але в той же час він не знав, як керувати гроші. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.



У 7 років ми одружилися, ми мали різні часи. Хороша і погана, втрата бізнесу і нова, висока оплата праці. Народження дитини. Весь цей час я позбавлявся від чого купити і чого не купити. Це включає не тільки деякі великі витрати, але і банальні поїздки в магазин. Ви бачите, я пам'ятаю добре, де акція буде проходити і яка знижка повинна бути цього тижня або наступного тижня для товарів, які я зацікавлений в.

Я помітив, що його витрати було заборонено. Так, я був радий каратись, купив мене не дешевих речей і привезених в хороші місця. Але я бачив, що мій потім-молодий людина не виглядав після свого гаманця. І я вирішив, що коли ми одружилися, це не буде працювати.

р.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми ніколи не були багатими родичами або потужними друзями. Ми не виграли лотерею і гроші з неба не потрапили на нас. Бізнес-ідеї чоловіка – це те, що годує нас. Звичайно, я також сприяє, але це дуже мало, на загальному фоні курсу.

Так, після того, як ми говорили, чоловік приніс мені свою зарплату. Будь ласка, не думаю, що це приниження. Просто нормальні сімейні композиції. У будь-якому випадку, покупка і планування місяця є також робота, вірити мене. І хоча я підняв цей ембрав себе, іноді я хотів деякі допомогу від мого чоловіка. І вона ніколи не повинна бути. Але я звик до неї.



Ну, просто недавно, буквально на тиждень тому, це було звичайного дня оплати. Ми звикли відзначити цей бізнес: ми взяли наш син з нами і пішли покупками, купуючи щось смачне. Як завжди я зробив приблизний бюджет, тому я знав, що все було нормально і сьогодні ви не зможете заощадити багато.

Ми використовуємо для готівки. Картки, особливо для мене, викликають дикий страх: загубитися, розбити, вдарити банкомат, зламати шампани. Ми отримали всі наші заощадження! Як жити гроші краще. І тепер я в звичайному очікуванні того чи іншого (як я не скажу) суми грошей, і мій чоловік мовчить. Ми пішли в супермаркети, купили все, але мій чоловік оплачував. Я мовчав.

р.

Не було до тих пір, поки ми вийшли додому і кладемо дитину до ліжка, яке ми мали розмову. Виявилося, що він запам'ятався всім про нашу угоду. Я просто не хочу дотримуватися своїх умов. Побачити, що він припинив почуття як чоловіка. Тексти пісень, а це означає: Але він використовував, щоб відчувати себе чудово! Я пішов, і він прийшов, щоб зробити всі варіння.

Я навіть почав думати, що йому потрібно гроші, бо він був ще однією жінкою. Я отримав краще після народження і ніколи не отримав у формі. В іншому випадку, чому все це цирк? Мій чоловік говорить про те, що я зробив. Скажіть своїх колег, коли вони дізналися, що він переніс всі гроші до своєї дружини, вони почали гасити його, сміятися на нього. Побачити, що він кине, і він боїться своєї дружини. Але це не вірно.



Я не знаю, як ми живемо в цьому місяці. Я врятував гроші, але це, насправді, penny: все було витрачено на сім'ю. І знаю, що мій чоловік, я впевнений, що незабаром ми будемо мати в будинку непотрібні речі, які він любив в Інтернеті, і в тиждень ми з'їдемо одну варену картоплю, без солі. Чи можна сказати мені, як заспокоїти його? Після того, як він з сім'єю, нам потрібно думати про інших.

Дуже цікава історія від сімейного життя. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це єдиний спосіб зрозуміти, що робити. Не кричуща або скандал, сім'я. Хоча, ймовірно, наші читачі матимуть власний погляд на вирішення такої неоднорідної проблеми.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное