А син приніс 8 березня одну нещастяну тюльпана, а дочка-в-одному величезний букет, і він став нестерпним гірким.

Більшість батьківських прав може мати щось сказати. дочкай І вони не завжди будуть приємними словами. У більшості випадків, так, претензій на дрібниці, нічого особливого. Відміна покоління, дочка-в-права - нова людина в сім'ї, з минулим його звичаями. Це нормально.

324268р.

Але є дійсно нестерпні випадки, де можна не закривати очі. Ось один приклад, ми хочемо розповісти вам сьогодні. Самостійність і допустимість, пов'язані з не найпростішим характером, призводять до таких проблем.

Неважливо, коли Ваші зусилля не оцінюються. Дуже неприємний, коли хтось не оцінить його.

Ось головний жіночий відпочинок, 8 березня Я пам'ятаю сина, як юна дитина, отримавшись вранці і даючи мені приховані квіти. Якщо Дад був щедрим, він навіть купить шоколад. Дуже солодкий і приємний. Тоді ми сіли на столі, мали сніданк і говорили про різні речі. Я приймав привітання і зробив мій звичний господиня.



Увечері, традиційно, мій чоловік і пішов до кінотеатру або театру. Моя сина була розміщена у догляді за братом. вона має вечірку, але вона не має куди піти. І ми молодий, ми все одно хочемо провести час разом, зміцнити стосунки, радіти. Мій Бог, як довго він був...

І став онуком і мав онуки, а також дочкою-завданням «пов'язаний» Я маю багато сказати про цю жінку, і я думаю, що я буду. Перш за все, батьки не дуже багаті села. Я не засудити їх для цього, але я хочу підкреслити, що ви розумієте, що мій дочок-в-право, давайте дзвонити її Іри, підійшов. І освіта, звичайно.



Далі Ви думаєте, якщо дівчина вийшла з села, то вона німбл і енергійна? Я не думаю. Я пишу в дужках, так як я вірю, що це цілком її ідея, що кожен буде мити самі страви. І варять вони в свою чергу. Мій син має хорошу роботу і яра отримує набагато менше. Так чому б не обійти будинок?

Тоді, коли народилися онуки, Іра вирішила, що вона піде до деяких курсів і змінить своє місце роботи, так як не вистачає грошей. Я вірю, що в цьому випадку вона може привернути увагу до сім'ї, кинути її роботу і, як кажуть, бути жителем вогнища. Тоді син повернеться до рідного гнізда від роботи і відчує, що він любив і поважав тут.



Але назад до свята. Цього року мій син дав мені подарунок за 8 березня Один тюльпан. Я сказав: «Я шкода, цей час я привітаю вас символічно». Ввімкнено, не зробив його в магазин. Ось більше цукерок для вас. Зібрано відразу. А потім я побачила мій сестра-в-право на соцмережах і що б ви думаєте? Вона вміщалася з посмішкою в вухах і букетом красивих троянд! Мій мама has a t...

Тексти пісень, а це означає: І вчора вони прийшли до мене разом, щоб залишитися, потім. В одній точці я не можу стояти. Я попросив сина, «Чому ви даєте дружину букет з троянд і сівалки і сівалки цукерки?» Він не мав відповіді. А потім Ірина сказала йому. Він каже: «Що не так з квітами і подарунками, якщо я поганий бабуся і не хочу сидіти з онуками?» Мій син просто неприпустимо.

, Україна

Я був трохи плутався спочатку. Я не завжди сидю з онуками, це правда. Але цей матчовик використовується для того, щоб зробити, вона все ще не має іншого бізнесу. І це не головний показник - дивитися онуки. Я не дуже стара жінка, я зацікавила багато речей в цьому житті. А батьки дочки старшого, ніж мене будуть, і в селі, і великими, немає нічого робити, щоб вони няні.

Якщо це не для мене, хто переніс цю Іру? Хто погоджується з нею на все? Миття посуду з живою дружиною, приготуванням... Так, мій виховання дозволив сина вчитися добре, знайти улюблену роботу і підтримувати цю жінку. Або де б вона знайшла когось, хто оплачував свої курси і приводить її на південь? Тексти пісень, а це означає: Я думаю, що я був ізольований для нічого. Тепер ми не будемо говорити і я не знаю, коли ми зробимо. Щасливі 8 березня дорогі дівчата і жінки, бажаю, що ви цінуєте більше, ніж мій власний син цінує мене!



Це ситуація. Комірник родичів завжди сумний, особливо на святах. Ми сподіваємося, що родина нашого читача прийде до своїх почуттів і родичів знайдеться спільною мовою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное