Чому варити зелену аджику замість звичайного?

Абхазь слово аджика означає тільки сіль. Ця гостра паста прийшла до нас з Абхазії, хоча грузинські також сприяли традиційному рецепту. І сьогодні ми спробуємо зрозуміти, чому зелена аджика також заслуговує на почесне місце на столі і як правильно її приготувати.

Багато хто не розуміє, чому варити аджику на всіх і які її необхідно їсти. Ця гаряча суміш костюмів майже будь-якого м'яса і робить її більш пряною. Це може бути класична манта або свинячі шашлики, аджика прекрасно доповнює смак всіх м'ясних страв.



Якщо ви любите гострі курячі крильця, не замовляєте їх в ресторані. Краще варити себе і подавати їх аджиком. Поведи мене, це поєднання запам'ятається надовго, і ваша сім'я обов'язково сподобається добавки.

р.

інгредієнти
  • 150г кріп
  • 150г петрушки
  • 240г хрін
  • 500г селери
  • 300г гострий перець
  • 80г часник
  • 10г сіль
  • 5 мл оцту сутність


Підготовка
  1. Перш за все, пройдіть всі гілки зелені, відокремивши тьмяне і незріле. Ретельно вимити кріп, петрушки, селери і листя хрін. Редакційна колегіяЯкщо ви часто використовуєте зелень, ви купуєте спеціальну ємність для сушіння і миття її, це значно полегшить процес приготування.



  2. Тепер потрібно приготувати перець. Обов'язково носити одноразові рукавички і не торкайтеся обличчя в будь-якому випадку. Очистити перець з насіння і обрізати ногу, промити під водою. Чистіть хуски часнику.



  3. Всі зелені необхідно пропустити через подрібнювач і засолити. Поставте отриману масу в глибоку миску і зробіть невелику депресію, яка в пару хвилин буде заповнена соком. Ось де сутність оцту потрібно залити. р.



  4. Проведіть його і дайте мені на годину. Тепер можна розкласти аджику в сухих банках і щільно закривати кришки. Зберігати зелену аджику необхідно в холодильнику. Бодибилдерши!





Таку зелену аджику можна поєднувати з смаженими кабачками або картоплею в однорідній формі. Не обов'язково подавати, що ще буде дуже смачним!

499.00 Р

Пам'ятайте, що аджика, приготована в домашніх умовах, має безліч переваг по зберіганню кетчупів і соусів. вона багато. нижня енергіяІ всі компоненти повністю натуральні, без барвників і запахів. Ми радимо Вам підготувати кілька банок червоної та зеленої аджики, повністю замінивши всі варіанти з супермаркету.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное