Які завдання допоможуть вам розбити голову краще, ніж будь-який кросворд головоломки

Для того щоб забути про всі турботи і особливо про навчання. Але ми знаємо, що наші м'язи, як і наші м'язи, не призначені для безпліддя і вимагають постійного фізичного навантаження. І навантажити його з роботою, коли відпочинок допоможе наш тест розвідки.



Розвиваючи наші веселі завдання, дорослі та діти проведуть час з великою користю. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Швидкий тест.
  1. Для прогріву ми починаємо не дуже складно.


  2. Щоб відкрити замок, використовуючи наші поради, вам доведеться потіти.


  3. Де їде автобус? Логічна відповідь в серпні: «Назустріч моря». Але логічно і поширене відчуття може запропонувати більш точний розчин.


  4. Щоб знайти візерунок в ряді чисел, потрібно продумати зовні коробки. До речі, такі завдання пропонуються заявникам для інтерв’ю в Google та Microsoft.


  5. Які стіни потрібно робити з кольором ведмедя? Але є підключення, я запевняю вас.


  6. Я знайшов подібну проблему в задачах, що мій син, третій-градер, повинен завершитися під час літніх канікул. Це не біноми Ньютона, але як ви робите без рівнянь і тільки елементарних методів школи? І як багато дітей можуть вирішити проблему без батька, який «сильна математика»?


  7. Розрахувати всі трикутники на малюнку можна складно. Я рахував три рази (навіть, що я знаю правильну відповідь). Хін: Оскільки правильний пінгагон має 5 осей симетрії, відповідь буде кілька 5.


  8. Ми пропонуємо простий і елегантний рішення. Порада: Три дії достатньо.
    Р

  9. Це завдання вимагає просторої фантазії. Або куб і нитка.


  10. Ще одна проблема з IT інтерв'ю. Дивись, якщо ви можете отримати роботу на одному з компаній Silicon Valley.




Правильні відповіді
  1. Я почав йти через всі ці імена в моєму розумі, порівняти перші літери, шукати деякі шаблони. Я повинен бути трохи більш обережним. Повідомляємо, що «Праве питання – половина відповіді». й
  2. Отже, яка цінна інформація може зламатися від вин? По-перше, номери 7, 3 і 8 відразу щітаються біля (див. No 4). Повернутися до першого клацання. Так, в своєму місці є або номер 6 або 2. Як перевірити, що один? Повернемо на кінчик #2: якщо число 6 знаходиться в коді, то це, безумовно, не може бути першим. У третьому місці число 2. Один знак вже!

    Тільки один git на першому місці правильний (і це 2), так що в коді немає 6. Давайте перейдемо до скручування 3. Це випливає, що дві цифри правильні (без 6) і є 0 і 2.

    Про 0 ми знаємо, що це не другий (див. #2) і, звичайно, не третій знак. Так перший знак коду 0! У нас є два знаки (перший і останній), він залишається знайти один посередині.

    Це допоможе нам при клініті 2. 6 ми виправили. Що листя 1 або 4. Але правильний номер не в своєму місці, що означає, що він не може бути 1. Правильний номер 4 і бажаний код 042.!

  3. Це простий тест інтелекту, але ви думаєте. Автобус на малюнку абсолютно симетричний. Немає натяку кабіни ... Або - зупинка, звичайно! Для водія необхідно мати двері. І якщо це не на малюнку, то логічно припустити, що автобус йде з правого наліво.
  4. Ви можете довго і безуспішно розмножувати, розділяти і перепланувати номери з картини. Але питання більше в галузі нестандартного мислення, ніж чиста математика. Відповідь полягає в тому, що всі номери розміщені в алфавітному порядку їх імен. B - вісім, D - два, і так далі.
  5. Якщо ви уявите такий будинок, його можна розмістити лише в одній точці світу. І ця точка є Північним полюсом. Отже, ведмедя біла.
  6. Не працює без змін. Припустимо, що перша листівка коштує рублів, другий - б, третій - с, четвертий - д. Далі b+c+d=42; a+c+d=40; a+b+d=38; a+b+c=36. Що робити з цим багатством? Зрозуміло, що щось потрібно додавати, але це не дуже зрозуміло на якій основі. Повідомляємо, що ми об’єднуємо всі частини наших виразів. Виявляється b+c+d+a+c+d+a+b+d+a+b+c=3a+3b+3c+3d або 3(+d+c+d+d) Ви можете побачити, що це потрійне значення всіх карток. Звідси ми знайдемо своє значення (42+40+38+36):3=52 рублів.

    Тепер це питання технології. 52-42=10 – перша листівка; 52-40=12 – друга листівка; 52-38=14 – третя листівка; 52-36=16 – четверта листівка. Але як пояснити це рішення дитині, я не розумію. Можливо, хтось запропонує простий варіант.

  7. Правильна відповідь - 35 трикутників.


  8. Всі представлені номери можна розділити на пари, в яких сума чисел буде дорівнює 100. Наприклад, 1+99, 2+98, 3+97 тощо. Всього 49 пар. Кількість 50 і 100 залишаються без пари. Таким чином, необхідної кількості можна легко отримати в трьох діях: 49кс100+50+100=505050.
  9. Спочатку прийшов до розуму це рішення: пройти першу особа на діагоналі квадрата, а потім переміщати по краю. Але якщо на карті куб на площині, то стає зрозуміло, що є краще варіант.


  10. Кожен знає, що стріли перекриваються о 12:00. У 18:30, але почекайте хвилину. Вважається, що 18:30, але насправді близько 18:32:43. Але це не змінює відповідь на питання. Легко переконатися, що в 12 годин накладка відбувається 11 разів. З додаванням другої руки до рівняння все стає простіше і більш складним. І ми не дамо відповідь на другу частину питання, щоб не позбавити читачів радості самостійного відкриття. Ми сподіваємося, що ви поділитеся вашими опціями в коментарях.


Деякі люди можуть знайти тести занадто просто. Ми хочемо, щоб наші найменші читачі. Для дітей необхідно розуміти, що вони здатні впоратися з багатьма завданнями повністю самостійно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное