Чому ви повинні думати про себе

Це завжди добре, коли ваша багата дружина не запитує вас нічого? Виглядають різні життєві ситуації, які свідчать про те, що люди часто просто грають свою роль, будучи насправді не те, що вони здаються.

Ця історія розповіла мені другу Таня, з яким я не говорив довгий час. Я не люблю брати участь у відносинах моїх рідних. Історія мене розповіли майже під Дуредою. І хоча я не зацікавився першим, в десятій хвилині історії я зрозумів, що вона заслуговує уваги і може навчити мене щось. Можливо, ви будете мати щось, прочитавши його.

3610Р. 4200Р.

Подруга брат ніколи не пощастило з жінками. Він завжди поєднується з жінками, які розчаровують його, і, щоб покласти його просто, не відповідати своїм високим стандартам. Не дуже розумний, інший не хоче нічого серйозного, третя заміжна, щоб отримати всі гроші.



Хочу повернутися до нас трохи і сказати, що безкінечний пошук партнера не повинен бути зроблено основною метою життя. Якщо ми отримуємо неправильні люди, можливо, це нам. Наше ставлення до себе і життя в загальному вигляді формує наші потреби і стандарти. Впевнені люди вважають, що будь-яка людина буде відповідати їм, і, в результаті, оберіть абсолютно невідповідні партнери для них. Це, звичайно, слід розчарування і болю.



"Ідеальна жінка". Повернутися до нашого нещастяного fiancé. Про свої збої. Побачити, що його брат знайшов «найкраще і єдиний він шукав все своє життя». Зацікавився долею своєї людини, Таня прагнула дізнатися, що так званий Алла, а саме, що була назва «ідеальної жінки» її брата.



Все було досить просто: Алла не потребує нічого і не вимагає ніяких фінансових інвестицій від її чоловіка. Крім того, продемонструвала свою фінансову незалежність. Звісно, чоловік захопився таким незвичайним ставленням. Він щиро вірив, що після того, як багато хторкантильних жінок знайшли чесну і працьовиту.



Алушка виявилася майстером манікюру, який більше ніж раз кладе руки в порядку. Де вона отримує гроші? Згодом виявилося, що вони з'явилися через той самий комерційний Алла просто «відкриті» кальмари з її методом. Брат Олі був її наступною жертвою. І потерпілий?



Чи можна судити жінку, яка хоче жити добре? Чи можна судити чоловіка, який зробив занадто високі вимоги? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное