Яка молитва Пресвятої Богородиці повинна повторювати кожну середу

«Для кожного дня тижня має бути нормою в нашому житті. Ця молитва є кращим помічником в будь-яких проблемах життя. Вона буде захищати і зберігати, і заповнювати серце любов'ю. У середу, наприклад, молитва Пресвятої Богородиці допоможе вам! - сказав батько Олександр мені рік назад. Багато змінився з тих пір...

Сьогодні видання. "Сайт" Покажіть мені, що один молитви Ви повинні повторити її в середу. Будь ласка, допоможи мені, я не знаю!





Людина, яка спробувала молитися з власними словами, знає, наскільки важко це висловити молитву, яка накопичилася в душі. З метою сприяння молитвній роботі християни, особливо новачків, церква скомпільувала щоденне ранкове і вечірнє правило, а також міцні молитви на дні тижня.

Ця молитва можна знайти в молитви До Пресвятої Богородиці на кожен день тижня Хірощемона Ніл.



«Для Матері Божої Матері, ти моя надія, ти є стіною і безпечним притулком і безпечним притулком, миарним притулком пристрастей. й

Заощаджуйте мене від всіх своїх ворогів, які засвідчують свою душу і ловіть різні спокуси: таким чином, я ходжу по ньому, багато сіток приховані мені; багато спокус, багато незручностей, багато рад, багато непідтверджуючих, духовних і боділі, половити мене в падінні гріха.



І тепер, захоплений один, впаде в сітку ворога, і ми їх тримаємо: і що я буду робити, віддаляю як я дива. Якщо я хочу торкнутися, я обсесував з нечутливістю і твердістю; якщо мені потрібна афіша, я не потребує єдиного падіння вогнища і розривів.

Алас, мій пентенсій, alas, мій бідність, мій hardship! Яким буде я вдатися в решті, винний аз? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Не заперечуйте мене, хто, не слухайте мене злий. Для мене один в моєму житті загиблості, Діва Марія Матері Божої Матері, і я маю нагоду вам самостійно в усіх потребах з сміливістю: не змушувати мене в цьому житті і в той час як мій смерть, прийде допомогти.

Мій помічник, давайте їм бачити всіх своїх ворогів і бути сором'язливим від вашої поразки, коханка, перехожий мій спасіння. Амен.

Я також пропоную познайомитися з історією створення атеми до Богородиці «Хайл, Наречена наречену» і поділитися молитвою самостійно. Я читаю його щодня і відчуваю квіти цвітуть в моєму серці.





Ця молитва Пресвятої Богородиці дійсно працює чудеса в житті, особливо якщо ви читаєте її в будь-який період не менше двох місяців. Головне - пам'ятати, що читати. зрілі Ви повинні бути щирими і чистим серцем!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное