Як покинути м'ясо мудро досвідчена господиня

Моя друзі часто запитують мене, як я отримав на зв'язку з матір'ю. «Прийміть, щоб бути друзями з нею і слухаю її порадою», Я відповідь на посмішку. І, коли Любов Григорівна зберігала свої трюки з мене, почав рости свої навички приготування. Наприклад, нещодавно мій чоловік сказав: блізкай

611187

Досвідчені господині знають, що Правильне розморожування м'яса залежить від якості і смаку варене борошно. Так тепер я розморожую м'ясні продукти, як мій улюблений мама-в-право раджу. Я хотів би поділитися з вами простими!

Я використовую для м'яса щелепи в холодній воді. Але виявилося, що зіпсує смак продукту. В результаті м'ясо стає менш соковитим і навіть міцним. Як дуже варити м'ясо? Дуже просто. По-перше, заморожене м'ясо необхідно видалити з морозильної камери в день до готування. По-друге, варто. зрілийй Таким чином, продукт буде розморожувати якомога повільніше.



В результаті м'ясо Збережемо максимальну кількість соків.й Виріб буде залишатися соковитим і будь ласка, з ніжним смаком. Але м'ясо щелепи при кімнатній температурі надзвичайно небажано. Справа в тому, що тепло підходить для шкідливих бактерій, які можуть потрапити в продукт, якщо вони невірно зрізані. На жаль, ви не можете бути впевнені, що людина, яка працювала з тушкою.

Як не вичавити м'ясо
  1. Гаряча вода.й У теплій воді м'ясо не повинно бути м'яса. Від різкого перепаду температури м'ясний білок може вилікувати вгору. В результаті м'ясо буде залишатися критим всередині і вариться по краях. І всі корисні мікроелементи просто зникнуть від виробу. р.



  2. Мікрохвильова пічй Коли час працює, домогосподарки щелепи м'ясо за допомогою мікрохвильової печі. Але цей метод призведе до того, що м'ясо буде важко і без смаку. Крім того, через температуру білок згорнеться таким же чином, як в гарячій воді.



  3. Багатовоєннийй Деякі домогосподарки використовуються для заливання м'яса в мультиварці. У зв'язку з тим, що пара не тільки прогріває, але і зволожує продукт, її щільність знищується менше. Але цей метод значно погіршить смак готової страви.
  4. газова або електрична духовкай Тут працюють ті ж принципи. По-перше, гостра температура краплі, яка впливає на білок і фактуру м'яса. По-друге, втрата смаку і соковитості. Тому не варто вдатися до таких способів розморожування.


Як правильно заморозити м'ясо У професійних закладах громадського харчування кухарі використовують амортизаторй При цьому температура повинна досягати -40 градусів Цельсієм. Але в домашніх умовах не можна досягти цього без спеціального пристрою. Що робити досвідчені господині? Це насправді дуже простий.



Перш за все, не м'ясо перед замороженням. Так, що звуки дивляться. Але після миття значно знижується термін зберігання. Просто потріть продукт паперовими рушниками, щоб видалити всю надлишок вологи. По-друге, видаліть всі зайві жири з поверхні м'яса. Далі, звичайно, вирізати його на порційні шматкий Так м'ясо замерзнеться рівномірно.



Також заморожуйте м'ясо в окремих закритих пластикових пакетах, вакуум (якщо ви можете) або контейнерах. Якщо ви звикли зробити великі рахунки, це обов'язково. Позначте дату і приблизну вагу на приклейкуй Це допоможе прискорити процес приготування. При заморожуванні цілого птаха обов'язково прибрати всі глюки з нього. І покласти фаршу в тонких шарах в сумці, намагаючись видалити все повітря.

54631634

Тепер ви знаєте, Як замерзнути м'ясо проперлій Я сподіваюся, що прості поради від моєї мами-в-прави допоможуть зберегти смак і соковитість м'яса. Риба також повинна бути відтажена таким же чином. Просто витягніть його з морозильної камери і відправте його в холодильник на день до готування. Це так просто!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное