Чи варто забрати неспішний чоловік?

Відбувається думка, що конкурс серед жінок зріс у зв’язку з чоловіками. Подрібнені ведмеді брата, змінені в офісний планктон, досягнення і перемоги не на всіх підручних. Тому самі жінки пішли на наступ і виграють чоловіче плече, використовуючи будь-які інструменти і методи. Ось і там, ви чуєте, чоловік пішов на кохануй



Редакція "Сайт" Я просто побачила історію, як це. Тексти пісень, а це означає: Життя, це те, що ви ніколи не очікуєте, що станеться і як. Наш абонент Юлії зіткнувся з класичною темою, але в її випадку все відбулося зовсім несподівано. Але все в порядку.



Чоловік пішов до своєї господині "Все було більше, ніж тринадцять років". Ми одружилися рано, хоча. Він був 20 і я був 19. Життя, робота, дочка - Коля завжди кладуть сім'ї першими. Тексти пісень, а це означає: Тоді раптом це сталося до нього. Я можу побачити, що вони замінили чоловіка. Про нас день Я повернувся від роботи, і від нього в спальні.

"Дір Юлі!" Побачити мене, але я впала в любов з іншої жінки. Я просто візьміть свої особисті речі і документи, моя квартира і все інше я залишаю вас і Катя. Я вірю, що ви дозволите мені бачити дочку, я також допоможе в усьому. Коля



Чоловік пішов до своєї господині, звичайно, він був схожий на болт з прозорого неба. Коля завжди уважна, добро, завжди вдома у вихідні дні. У шоку я ходив через всі можливі суперники, але я не можу зупинитися на якомусь конкретному. Вона провела всю ніч в сльозах від перемир'я, а на наступний ранок вирішив, що потрібно зібрати себе разом і думати про те, як приступати. І я тепер один.

Дочка заявила, що батько терміново пішов на довгу поїздку, щоб не травмувати її. Це гарне, що мій батьки вже зараз. Я дивлюся в дзеркалі і я не знаю, що неправильно. Ну, я відновив трохи, але не критично. Я хотів змивати, тому я пішов на вихідні. краса Вона змінила своє зображення.



І з понеділка я працюю, щоб думати менше про те, що сталося. Але ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні, ні. Через тиждень Катя повернулася, що батько залишив за роботу і, швидше за все, за довгий час. Коли він посидить, він зателефонує і розповість вам все. Бездоганна Катя з одним виглядом затишна.

Я зателефонував від невідомої жінки ввечері. Я знаю, що це було "нав." Ми не знайшли нічого на телефоні, але тільки погодилися зустрітися. Звісно, я не хочу, але вона переконана мене це було важливим. Поговоримо, вони кажуть, без претензій ситуація не була простою. У будь-який час я погодився.

А стильно одягнена жінка прийшла до мене. добре-переглянутой Я вказав, що на час зустрічі мій чоловік Я був впевнений, що він не був одружений. Вона розлучала себе не так довго, і мій вдягнений Колья (чоловік дійсно виглядає як з кришки) відразу ж сподобалося її. В цілому, вона не планувала нічого серйозного, просто захотіла висихати груди після розлучення.



І тоді на тиждень тому Коля прийшла до свого будинку з її речами і сказала, що він залишився з нею. назавжди. Не можна відмовлятися від нього. І в цілому я зрозумів, що ніхто не був, і поділитися з ним, поки його квартира вона абсолютно не хоче. Учора Коля залишив свій паспорт на столик, тому вона дізналася, що він був одружений.

Повернути чоловіка Коля спробувала виправдати себе, кажучи, що ви просто не хочете дати йому розлучення. На жаль, вона не має віри в нього. Не розуміючи матерію раніше і спровокував цю некомфортну ситуацію. А потім вона просто сказала мені, будь ласка, візьміть свою Коля назад!



Я був шокований. Як раптом ця проблема з'явилася з ніде. Що дійсно помочився мене. Я пішов, сказав, що я файл для розлучення завтра і дати їм справу один одному, як вони будь ласка. І з Коля зробив свій вибір, то давайте йому жити, як він хоче зараз, немає необхідності повернутися додому!

Цікаво дізнатися свою думку - що, на вашу думку, варто зробити Юлію, як діяти? У нас феєрверкХто відповідав господиню, іншим з Юлію. Деякі навіть відчували шкода для Миколая. Будь ласка, залиште свій коментар і ви! Ми домовилися про одне: жінки були в складній ситуації.



Якщо чоловік пішов на кохануМи можемо самі зателефонувати одержувачу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Це його. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное