Чому Італійська кава дуже смачна і як її зробити

Важко почати день без чашки чаю або кави. Для більшості людей це своєрідний ритуал, спосіб зібрати думки і налаштовуватися на роботу. Наприклад, я не можу уявити собі своє життя без смачної, міцної кави і зробити її щодня, відповідно до старого італійського рецепта. У цій статті я поділую свої навички і сказати, Як варити каву в кавоварку гусеницій



У 1933 році італійський промисловець Alfonso Bialetti запатентував гусерської кавоварки і створено виробництво. З тих пір вона була названа італійською, і через особливості заварювання кави вона отримала популярність у всьому світі. Моє знайомство з цим винахідником відбувалося в горищі, коли я збираюся через старі речі. Я знайшов свою великогабаритну кав'ярню, і я роблю каву.



До речі, італійська кавоварка також називається «мока». Ймовірно через назву торгової марки Alfonso – “Moca Express”. Мока дозволяє отримати напій, який дещо нагадує суміш кави, виготовленої в Турку, і кави з французької преси.

Дизайн пристрою дуже простий: водяний відсік, кавовий фільтр і верхній резервуар для готового напою. Кожна мока призначена для точної кількості чашок. Тому необхідно додати максимальний допустимий об'єм води, а фільтр для заповнення кави в бриму.

  1. Заповнити дно кавоварки гарячою водою до рівня запобіжного клапана. Якщо ви залите прохолодну воду, кава буде заварена протягом декількох хвилин довше.



  2. Потрібна кава середнього розміру. Він повинен бути трохи більшим, ніж для еспресо, але менше, ніж для французької преси. Тут кожен експериментує з кавовим шліфуванням - з часом ви підберете індивідуальне шліфування.



  3. Заповнити кавовий фільтр на бриму і встановити на моку. Потім з'єднуємо нижню частину кавоварки з верхом, надягаємо на плиту і закриваємо кришкою.



  4. Після декількох хвилин готова кава почне накопичуватися в верхній ємності. На цьому етапі необхідно відкрити кришку і ретельно стежити за напоєм. Як тільки мока починає «сортувати», її слід негайно видалити з вогню. Коли кава кип'ятить, пара пройде через фільтр. Тому необхідно бути обережним, щоб не загорнути.



  5. Візьміть основу кавоварки і ретельно покладіть під струмок холодної води, щоб зупинити процес видобутку. Тепер наша смачна кава готова, її можна залити в чашки.





Р

До речі, перед застосуванням мозаїки, краще його зігріти, поливаючи окропом. Одна чашка знадобиться 5 ч.л. кави, приблизно 24 грам. Для такої порції води потрібно взяти 10 разів більше, тобто 240 мл. Що б зробити на одній склянці. Казанська кава!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное