Правила оформлення маленької кухні в хрущовці

Як виглядає кухня в сірих тонах? Якщо у вашій вишуканій душі є екзистенціальний крі, коли ви уявите таку кімнату, заспокоїте вас!

Оформлення кухні завжди відіграє важливу роль в оновленні квартири. Це де ми завжди йдемо і де ми витрачаємо багато часу. Затишна і красива кухня надихає вас готувати смачні страви. І, звичайно, на цій кухні приємно скуштувати сніданок, вечерю і збирати з друзями.



Вибираючи колірну палітру для кухні через частоту перебування в ній. Кухня. лаціна Не дивно, що вони зараз серед найбільш модних. Сучасні дизайнери радять утриматися від занадто яскравих кольорів і алапстичних поєднань не через їх захоплюючий характер.

р.

Ще одна важлива причина такої модерації в кількості фінансових інвестицій. На жаль, сучасний якісний ремонт вимагає багато грошей, не кажучи вже про кількість зусиль і власних нервів. А ремонт кухні один з найдорожчих, другий тільки до реконструкції ванної кімнати.



Якщо ви не хочете переінвестувати багато грошей, необхідно ретельно подумати. колір плитки, фартуха і робочої поверхні Відправити Крім того, важливо передбачити або планувати, що все буде виглядати на цьому фоні. Слово "фон" в цьому випадку має ключове значення. На кухні дуже багато цікавих речей!



Не варто вибирати білий як основний колір. Хоча переваги такого вибору очевидні: простота в оновленні, можна додати все, візуальне розширення вузького простору, відчуття чистоти. Особисто це найкращий варіант для мене, але я розумію, що кожен має різні смаки. Замість білого кольору можна вибрати світло-сірий, сіро-блакитний, світло-бежевий.

, Україна

Ще одне життя рубати, що я використовував себе: вибрати плитку для кухні підлогу в тонах під дерево. Моя кухня вистила з плиткою в кольорі «легка палубна дошка». Це виглядає практично як паркет, але набагато більш практичний і дешевший. Дуже важко помітити бруд на такій плитці, але його легко мити!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное