Духовні уроки Індії, які нам необхідно вчитися

Моя подруга, інструктор йога та ін. У цей короткий час вона виявила духовні уроки і пара важливих прав, які допомагають дивитися на світ з іншого кута. гармоніяй

Сьогодні видання. "Сайт" Він поділиться з вами, шановним читачем, духовним. ІндіяЩо потрібно розуміти. Нехай все буде!

Духовний урок



Не потрібно керувати людьми і подіями навколо вас. Не плануйте, не чекайте, але бажаєте. Намагайтеся тримати паузу під час якого нічого не буває.

І не завжди дивляться на себе, нехай люди приходять до вас і подій. Все, що відбувається з вами, немає нічого.



Подаруйте собі свободу, щоб бути себе та іншими. Згадуємо, чи точніше напишіть: у кожного є свій шлях і уроки. Якщо ви перехресні доріжки з кимось, це чудово. Але якщо вони порушують, це добре. Пам'ятайте, що все завжди добре для вас, його, їх, і всіх!



Не намагайтеся отримати все відразу. Навіть коли здається, що немає нічого - є завжди щось і що не вистачає - віддаючи руку другу, брата, сестра, незаймана пасербі вийде. Будь модним!



Ви відчуваєте, що ви повинні сказати щось або зробити що-небудь, зробити це, і нехай будь-які формальності, такі як «Я не маю грошей для цього» або просто «не буде працювати» не тримати вас назад.

Не боятися вашого фізичного тіла. Пам'ятайте, ви завжди перебуваєте в урочищі матері. Чи не доглядати за вами? Виберіть свободу від страху!



Принцип хвилі: хвиля йде, хвиля йде. Це стосується всього: багатство, гроші, люди, речі. Є тіди, але є також ebbs.

Нічний статичний. Ми живемо в світі руху. Не перейдемо в цю чи яку державу, вона змінить. Дуже дякую.



З повагою, ваше тіло, і пам'ятайте, що ви можете мати все, що вам дійсно потрібно. Ви не повинні вибрати між роботою для душі або роботи за гроші, відносини Я люблю або відносини Я люблю, океани або гори. Просто подивіться на ваші граничні переконання, зловити їх, а потім розповісти себе, «Одіння можливо!»



Пам'ятайте: носити чисту сорочку, потрібно викинути старий!



Завжди їдемо: з посмішкою, з любов'ю - всім і всім. І ніколи не скажеш. Оскільки нічого не є остаточним. Так само, як і ти знову!

Пам'ятайте, що у вас немає - не втратите, і що у вас є - не захистити.



Ви не повинні бути тут, але тут. Зробіть свій час: де ви відчуваєте себе добре. Якщо ви відчуваєте, що ви некомфортний, і душа стиснеться від досвіду, отримайте і вирушайте, де внутрішні голосові дзвінки.

І пам'ятайте, щоб знайти, ви не повинні йти в будь-яку точку. Це дуже тонка лінія - запорука постійної присутності!



Для всіх, хто цікавиться культурою Індії, я хотів би запитати вас, які правила поведінки були прийняті індіанцями сотні років тому і які досі існують сьогодні. Ці традиції неодмінно заслуговують увагу!





Ми знаємо, що Індія є єдиною країною, яка зберігає свої оригінальні знання, і це чудово. І ще один важливий духовний урок, який я дізнався тут не менше 15 хвилин на добу. часй

Будьте творчі, ходити, медитувати, або просто бути спокійними. Навіть це мінімальний час, проведений самостійно, допоможе вам зрозуміти, що потрібно і що накладається суспільство.

Яка з вищевказаних премій прийшла до серця?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное