Що може стати причиною скасування весілля

Найкрасивіші гості приготують на весілля. Одяг, тости, почуття свята, гарний настрій і розуміння Що подарувати друзям на весілляЦе речі, які дійсно хвилюють гостей.



Однак це не завжди справа. Ми отримали ще один лист, в якому читач хоче поділитися сюжетом, що сталося кілька років тому. Що я можу сказати, життя сповнена драм і трагічних ситуацій, ви не можете подумати про це з метою. З боку письменника.

Про чотири роки тому сенс життя, як така для мене була повністю втрачена. Так, це набагато простіше, але багато питань все ще повісять в повітрі. Я не знаю!



Я зустрілася з цікавим молодим чоловіком. Я знала з першої хвилини, що я не хочу, щоб тримати занадто багато людей, і він відчував його. Микола «великий» з столу пляшки легкого спирту, пари тортів, і ми говорили з ним на замкненому балконі до сходження. О, літо!

Не вдалося. Щодня після пар, Коля супроводжувала мене додому, поросла квіти і подарунки, подбали мене. Я зрозумів, що це доля. Неприємні друзі навіть жартували, що вони були трохи ревнощами нас, і мій найкращий друг Настя був дуже прихильний до нашої спілки.



Після закінчення інституту і Миколай було відправлено на стажування. Він розумний хлопець, ви не можете прийняти це від нього. Я не здивився, коли він вийшов, ми не побачимо один рік. У Франції пройшов навчання. Проживання шлюбу при при заїзді і ванн любові. Вечеря під місяць, остання ніч перед поїздкою була навіть такою.



Всі роки я був лояльним до Кокла, і не було проблеми: ми спілкувалися практично щодня в Інтернеті через веб-камеру. Відповідність, виклик. У будь-якому випадку, час муки швидко.

Про місяць, перш ніж прибули Коклі, мій друг також прилетів до Франції на турі. Подаруйте мені листівку і букет подарунки від моєї Коленки. Вона сказала, що вона запитала про мене і була дуже хвилювалася.



І почув голос на моєму мобільному телефоні: «Привіт, я вже прибув, я буду там незабаром». Це, мабуть, найкращий день життя. На наступний ранок ми пішли до реєстру, так і забажали його.

На день весілля було багато людей: родичі, друзі, колеги. Святкування та свято. Але для мене це весілля не закінчилося. Нестя в красиву сукню подруги, крітинг, приймала, що весілля не повинно відбуватися, бо вона проносить під серце дитини Колі!



Великий скандал, кричуща і кричуща. Моя мама була прийнята до лікарні через високий артеріальний тиск. Не менше вона була досить скоро. Коля і Настя відсутні. Я потім перевернувся до своїх батьків, друзів – ніхто нічого не знає, а фегтиви відключили своїх телефонів.



Кілька тижнів тому я бачив Нестя з чоловіком і дитиною. Дитина близько трьох років, і чоловік, який захопив її не Коля! Так це був хокею, але чому? Я не розумію, як ви можете зробити це для мене. Що робити?

, Україна

Найстрашніше, що Коля все ж живе в серці, і я не зупинився любити його. Може бути, коли ми побачимо один одному і доставимо я, моє ставлення зміниться. Але зараз всі мої думки на нього. Якби він відірвав від весілля, що означає, що він знав його вини, справа? !

Категории

Смотрите также

Новое и интересное